Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu

SS:

Yetmişli yılların ortalarında New York’un (ve Şam’ın) “krizinden” bir “fırsat” çıktı. Komplo alanlarına değinirken bizden biri değil. Bu bir BBC belgeselinden ve hala 19 yabancı korsan hakkında konuşan bir adamdan, ancak buradaki ve diğer çalışmalarındaki bilgiler şu anda bizim ilgi alanlarımızla derinden bağlantılı.

“Finansal kurumların iktidarı siyasetçilerden alıp toplumu kendilerinin yönetmeye başladıkları olağanüstü bir deneyin başlangıcıydı. Şehrin başka seçeneği yoktu. Bankacılar, binlerce öğretmen, polis ve itfaiyecinin görevden alınmasında ısrar ederek kentte “kemer sıkma” denen şeyi uyguladılar.

Bu yeni bir tür politikaydı. “

“Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu” üzerine 55 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2020 11:39:16

2. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:08:55

3. Çankırı merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2020 18:55:41

4. Tunceli merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 04:07:42

5. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-10-2020 18:15:24

6. Afyon merkezden ben Emine. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 14-10-2020 18:44:22

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 25-10-2020 13:42:06

8. Eskişehir dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 108

9. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 20-11-2020 22:05:43

10. Çorum dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 453

11. Kars merkezden ben emin. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 01:17:10

12. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 88

13. Afyon dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 424

14. Zonguldak dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 473

15. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 184

16. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 252

17. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:48:34

18. Düzce dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 250

19. Bartın dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selamlar web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 345

20. Burdur merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 02-01-2021 01:58:22

21. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Mrb siten vallaha mükemmel, tebrikler , memo – 31

22. Iğdır merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-01-2021 14:28:10

23. Kocaeli dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , Emine – 196

24. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 150

25. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 05-02-2021 11:35:41

26. Zonguldak merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 09:49:16

27. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , Emine – 50

28. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 273

29. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 423

30. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , banu – 120

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link