Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu

SS:

Yetmişli yılların ortalarında New York’un (ve Şam’ın) “krizinden” bir “fırsat” çıktı. Komplo alanlarına değinirken bizden biri değil. Bu bir BBC belgeselinden ve hala 19 yabancı korsan hakkında konuşan bir adamdan, ancak buradaki ve diğer çalışmalarındaki bilgiler şu anda bizim ilgi alanlarımızla derinden bağlantılı.

“Finansal kurumların iktidarı siyasetçilerden alıp toplumu kendilerinin yönetmeye başladıkları olağanüstü bir deneyin başlangıcıydı. Şehrin başka seçeneği yoktu. Bankacılar, binlerce öğretmen, polis ve itfaiyecinin görevden alınmasında ısrar ederek kentte “kemer sıkma” denen şeyi uyguladılar.

Bu yeni bir tür politikaydı. “

“Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu” üzerine 21 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2020 11:39:16

2. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:08:55

3. Çankırı merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2020 18:55:41

4. Tunceli merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 04:07:42

5. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-10-2020 18:15:24

6. Afyon merkezden ben Emine. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 14-10-2020 18:44:22

Yorum yapın