SS:

Yetmişli yılların ortalarında New York’un (ve Şam’ın) “krizinden” bir “fırsat” çıktı. Komplo alanlarına değinirken bizden biri değil. Bu bir BBC belgeselinden ve hala 19 yabancı korsan hakkında konuşan bir adamdan, ancak buradaki ve diğer çalışmalarındaki bilgiler şu anda bizim ilgi alanlarımızla derinden bağlantılı.

“Finansal kurumların iktidarı siyasetçilerden alıp toplumu kendilerinin yönetmeye başladıkları olağanüstü bir deneyin başlangıcıydı. Şehrin başka seçeneği yoktu. Bankacılar, binlerce öğretmen, polis ve itfaiyecinin görevden alınmasında ısrar ederek kentte “kemer sıkma” denen şeyi uyguladılar.

Bu yeni bir tür politikaydı. “

Author

74 Comments

1. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 09-08-2020 11:39:16

2. Selamlar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler

4. Aksaray merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2020 15:08:55

5. Aksaray merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 12-08-2020 23:59:23

6. Slm sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Selamlar web siteniz inanılmaz güzel, face de paylaştım

8. Çankırı merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 26-08-2020 18:55:41

9. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 30-08-2020 03:41:59

10. Balıkesir merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler 01-09-2020 08:41:55

11. Merhaba siteniz süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

13. Merhaba web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

14. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım valla mükemmel, teraziye tıkladım

15. Giresun merkezden ben gaye. Mrb siteniz gerçekten dikkat çekici, saolun 22-09-2020 23:11:31

16. Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhaba sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

18. Tunceli merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 04:07:42

19. Malatya merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 07-10-2020 18:15:24

20. Afyon merkezden ben Emine. Selamlar siten süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 14-10-2020 18:44:22

21. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 25-10-2020 13:42:06

22. Eskişehir dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhabalar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sağolun , Emine – 108

23. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 20-11-2020 22:05:43

24. Çorum dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selam siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 453

25. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

26. Kars merkezden ben emin. Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-11-2020 01:17:10

27. Iğdır merkezden ben Aylin. Selam sayfa vallaha hayran edici, tebrikler 29-11-2020 17:11:37

28. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Slm web siten harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 88

29. Afyon dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 424

30. Zonguldak dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 473

31. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 184

32. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 252

33. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

34. Şırnak merkezden ben doruk. Merhaba sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:48:34

35. Düzce dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 250

36. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz valla hayran bıraktı, sağolun 22-12-2020 05:56:53

37. Slm web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

38. Bartın dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selamlar web siten vallaha hayran edici, face de paylaştım , banu – 345

39. Burdur merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 02-01-2021 01:58:22

40. Selamlar web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler

41. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Mrb siten vallaha mükemmel, tebrikler , memo – 31

42. Iğdır merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-01-2021 14:28:10

43. Kocaeli dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, şukuladım , Emine – 196

44. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, face de paylaştım

45. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım

46. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 150

47. Merhaba sayfanız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

48. Selam sayfan süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

49. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 05-02-2021 11:35:41

50. Zonguldak merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-02-2021 09:49:16

51. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teşekkürler , Emine – 50

52. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Selam paylaşımın cidden hayran bıraktı, sağolun , ali – 273

53. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 423

54. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , banu – 120

55. Mersin dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , Hasan – 410

56. Zonguldak dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Mrb sayfa vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 83

57. Amasya merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-02-2021 15:03:13

58. Karaman dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 246

59. Samsun dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 255

60. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 184

61. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 432

62. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 489

63. Burdur dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 315

64. Ankara merkezden ben emin. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-04-2021 07:40:01

65. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 217

66. Diyarbakır dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , ali – 416

67. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

68. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 21-04-2021 20:26:28

69. Kocaeli dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 139

70. Yalova dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 434

71. Sakarya dan kimler var. Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu . Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 95

72. Ağrı merkezden ben . Selam herkese sayfan cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-05-2021 03:19:59

73. Bu konu : ” Bu yeni bir tür politikaydı. Eski politikacılar krizlerin müzakere ve anlaşmalarla çözüldüğüne inanıyorlardı. Bankacılar tamamen farklı bir görüşe sahipti. Pazar mantığıyla müzakere edilemeyecek bir şeyin temsilcileriydiler. Onlara alternatif yoktu ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden güzel, tebrikler , – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link