Bu “diyet” tipik olarak bol miktarda et, yumurta, işlenmiş et, sosis, peynir, balık, fındık, tereyağı, yağ içerir. “Kilo vermek” için yapmaya başlayan birkaç kişi, aylar içinde tek bir kilo vermediklerini, ancak ne kadar iyi çalıştıklarına devam ettiklerini biliyorum.

Bu bir sonraki seviye geriye doğru beyin yıkama şeyler devam ediyor ve kelimenin tam anlamıyla bu diyetin sadece et, sebzeler ve nişasta yemekten (orta miktarlarda) ve fast food, yağlı yiyecekler vb.

Author

86 Comments

1. selamun aleyküm siten harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım

3. Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 01:54:52

4. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, teşekkürler

6. Selam siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, sağolun 01-07-2020 13:12:09

8. Edirne merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 11:49:51

9. Selamın aleyküm sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

11. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

12. Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 10-07-2020 10:21:33

13. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 12-07-2020 21:58:54

14. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun

15. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, sağolun 21-07-2020 02:40:49

16. Osmaniye merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-07-2020 18:22:39

17. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun

18. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

19. Merhabalar siteniz inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Selam herkese siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

21. Selam sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

23. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam sayfa harbiden iyi, facebookta paylaştım 04-08-2020 13:17:30

24. Selam herkese sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

25. Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 07-08-2020 16:39:29

26. Selam web sitesi inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

27. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

28. Mersin merkezden ben Emine. Slm web siteniz harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 16-08-2020 07:18:38

29. Selamın aleyküm siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

30. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun

32. Batman merkezden ben gaye. Mrb sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 21-09-2020 11:08:32

33. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 23-09-2020 18:46:11

34. Hakkari merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım 29-09-2020 19:17:22

35. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, şukuladım

36. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşım gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:26:12

37. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:52:29

38. Osmaniye merkezden ben ali. Selam paylaşım inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 06:50:08

39. Tunceli dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 86

40. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Mrb web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 208

41. Isparta merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, tebrikler 17-11-2020 14:52:51

42. Sakarya merkezden ben ali. Slm web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 18:17:03

43. Bursa dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Mrb sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , doruk – 99

44. Trabzon merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-11-2020 20:21:09

45. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 419

46. Afyon dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Merhaba web siten inan ki dikkatimi çekti, saolun , emin – 497

47. elif yılmaz Reply

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:53:47

48. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 21:40:01

49. Osmaniye merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 25-12-2020 14:57:54

50. Erzurum merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inanki güzel, teraziye tıkladım 27-12-2020 01:57:09

51. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , memo – 109

52. Mardin merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 02-01-2021 07:13:07

53. Giresun dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Merhabalar siteniz gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 222

54. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

55. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

56. Şırnak merkezden ben banu. Merhaba web siten harbiden çok güzel, saolun 25-01-2021 22:59:17

57. Siirt dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . selamun aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 479

58. Merhaba herkese paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

59. Selamlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

60. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 156

61. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler

62. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

63. Karabük merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler 04-03-2021 19:22:15

64. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 309

65. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 470

66. Bolu merkezden ben ahmet. Slm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-03-2021 00:42:01

67. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

68. Antalya dan kimler var. Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler , emin – 126

69. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese siten valla hayran edici, sağolun

70. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran edici, sağolun

71. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-04-2021 03:48:55

72. selam arkadaşlar web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım

73. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 446

74. Bu konu : ” Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 483

75. Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link