Kategoriler
Genel

Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu.

Bu “diyet” tipik olarak bol miktarda et, yumurta, işlenmiş et, sosis, peynir, balık, fındık, tereyağı, yağ içerir. “Kilo vermek” için yapmaya başlayan birkaç kişi, aylar içinde tek bir kilo vermediklerini, ancak ne kadar iyi çalıştıklarına devam ettiklerini biliyorum.

Bu bir sonraki seviye geriye doğru beyin yıkama şeyler devam ediyor ve kelimenin tam anlamıyla bu diyetin sadece et, sebzeler ve nişasta yemekten (orta miktarlarda) ve fast food, yağlı yiyecekler vb.

“Bu yeni ketojenik diyet çılgınlığı hakkında şüpheci olan var mı? On yıllardır tıbbi “bilim” bize et, yumurta, tereyağı vb. Alımını sınırlandırmamızı söylüyor, ama birdenbire bu saçmalıkların anormal miktarlarını yemek iyi ve sağlıklı mı? Saçmalık diyorum. Bu yaşam beklentisi ve fon ilaç azaltmak için bir aldatmaca olduğunu.” için 36 yanıt

Eskişehir merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-06-2020 01:54:52

Nevşehir merkezden ben mehmet. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, sağolun 01-07-2020 13:12:09

Edirne merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 11:49:51

Kırıkkale merkezden ben banu. Selamın aleyküm web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım 10-07-2020 10:21:33

Osmaniye merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 21-07-2020 18:22:39

Gümüşhane merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 07-08-2020 16:39:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir