Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek.

Sorumluluk reddi: Böyle bir saldırı planlamıyorum. Sadece bunun güncel medya anlatısının kaçınılmaz bir sonucu olduğunu düşünüyorum.

Trump’ın son mirası, bir sonraki terörle mücadele sansürü çağına öncülük edecek. Bugün konuşmasını yapıyor ve tüm haberlerde “Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olan bu adam, on dört gün daha yalan söylüyor” yazan pankartlarla kırbaçlandı, daha önce hiç olmamış bir şey, Başkan yalan söylüyordu. Trump taraftarı olsaydım medyanın bana ve ülkeme saldırdığını hissederdim. Doğruyu söyleyip söylemediğinin önemi yok elbette. Tekerlekler hareket halinde ve durmayacaklar.

Trump ve PMC, bilişsel uyumsuzluk yoluyla Amerikan halkını radikalleştirmek için birlikte komplo kuruyor. ABD anayasasını daha da yıkmak için kullanılacak bir iç terör saldırısı kaçınılmazdır.

Demokratik bir şehirde çok sayıda insanı barındıran kurumsal bir yapı hedeflenecek, failler beyaz Trump destekçileri olacak. 11 Eylül’den üç şekilde ertelenecek:

1. Resmi anlatı doğru olacak. Bir grup beyaz Trump destekçisi bu eylemi gerçekleştirecek ve hükümet kuruluşlarının doğrudan katılımı olmayacak. Hikayede “jet yakıtı çelik kirişleri eritemez” delikleri olmayacak. Basitçe açıklanabilir bir bomba planı olacak. Hükümetin yaptığı tek şey, bunu gerçekleştirecek kadar birini radikalleştirmek oldu.

2. Ortadoğu’da bir savaş için aceleci olmaktan ziyade, Rusya ile savaş için bir ivme olacaktır.

3. Ortadoğu halkı değil, beyazlar günah keçisi olacak. Şu anda neoliberal kapitalizmi besleyen uyanık anlatıyı daha da ileriye taşıyacak.

“Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek.” üzerine 11 yorum

1. Malatya merkezden ben emin. Selamlar web siteniz valla çok güzel, linkedinde paylaştım 06-01-2021 23:06:11

2. Bu konu : ” Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 341

3. Bu konu : ” Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 99

4. Bu konu : ” Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 204

5. Aksaray dan kimler var. Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 141

6. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-01-2021 17:39:03

7. Bu konu : ” Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 322

8. Bu konu : ” Bu yıl 11 Eylül büyüklüğünde bir yerel terör saldırısı gerçekleşecek. ” çok güzel. Mrb web siten inanki mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 424

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link