Biden’ı yarışa gönderen güçlü insanların, onun televizyonda özgürce görünmesini beklemeyeceğinden korkuyorum. Demansı artık neredeyse hiç gizlenemiyor. Sanırım hiçbir canlı TV yayınının gerçekleşemeyeceği için Corona’yı suçlayacaklar. Sadece düşüncelerim. Belki kulağında bir mikrofonu vardır ve insanlar ona ne diyeceğini söyler. Aksi takdirde Trump onu yok edecek. Ne düşünüyorsun?

Author

74 Comments

1. Bingöl merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 02-09-2020 14:40:22

2. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-09-2020 15:16:00

3. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran edici, tebrikler

4. Karabük merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle çok iyi, tebrikler 02-09-2020 15:16:01

5. Selam paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

7. Adıyaman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 02-09-2020 15:16:03

8. Balıkesir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-09-2020 15:16:04

9. Merhabalar web siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler

10. selam arkadaşlar web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Kocaeli merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-09-2020 15:16:06

12. Bayburt merkezden ben ziya. Slm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-09-2020 15:16:06

13. Hakkari merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-09-2020 18:41:53

14. Niğde merkezden ben ali. Merhaba siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-09-2020 07:08:17

15. Hatay merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler 03-09-2020 10:40:30

16. Elazığ merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız inan ki güzel, saolun 03-09-2020 15:12:44

17. İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 05-09-2020 13:26:26

18. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfanız valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

19. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-09-2020 10:48:00

20. selam arkadaşlar siten inanki dikkat çekici, şukuladım

21. Çankırı merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler 15-09-2020 21:16:22

22. Selam herkese web sitesi vallaha hayran edici, saolun

23. selamun aleyküm sayfanız yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Trabzon merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-10-2020 06:05:18

25. Merhaba sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

26. Van dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Merhabalar web sitesi yeminle çok iyi, şukuladım , ziya – 126

27. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 337

28. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, saolun , doruk – 394

29. Bayburt dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, sağolun , banu – 200

30. Ordu merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 23-11-2020 22:14:54

31. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

32. Ağrı merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfanız valla hayran bıraktı, sağolun 01-12-2020 12:23:54

33. Uşak dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ali – 109

34. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 03:39:41

35. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

36. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 251

37. Eskişehir dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamlar siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 269

38. Sakarya merkezden ben ali. Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-12-2020 12:53:22

39. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun

40. Adıyaman dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese siteniz yeminle iyi, şukuladım , mehmet – 117

41. Trabzon dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 400

42. Mrb sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım

43. Merhabalar paylaşım cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

44. Kayseri dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 455

45. Muğla dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 17

46. Hakkari dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm web siten valla dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 258

47. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siteniz valla güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 418

48. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 321

49. Aydın merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 21-01-2021 08:08:30

50. Edirne dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, saolun , ahmet – 238

51. Erzurum dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, saolun , Emine – 12

52. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-02-2021 00:57:50

53. Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

54. Karabük dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 143

55. Bolu merkezden ben . Merhabalar web siteniz harbiden çok iyi, tebrikler 17-02-2021 20:34:15

56. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Mersin merkezden ben Hasan. Mrb web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2021 20:51:25

58. Selamlar sayfan cidden çok güzel, linkedinde paylaştım

59. Antalya merkezden ben ziya. Mrb sayfan harbiden iyi, saolun 09-03-2021 06:31:52

60. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm siten cidden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 441

61. Konya dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selam paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun , mehmet – 36

62. Bu konu : ” Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 106

63. Kütahya dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ali – 137

64. Selam siten inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

65. Erzincan dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden dikkat çekici, saolun , Hasan – 2

66. selamun aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler

67. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-04-2021 18:17:05

68. Ordu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:44:49

69. Eskişehir dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 94

70. İzmir dan kimler var. Bu yıl kamu televizyonunda Biden ve Trump arasında canlı bir başkanlık tartışması olacağını düşünüyor musunuz? . Selamlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 220

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link