Bu yıl Kanada kazlarının düzensiz uçuş davranışını fark eden başka biri var mı?

Özellikle bu hafta göç sırasında bu kuşlardan hiç görmediğim pek çok şey gördüm.

Genelde gördüğüm şey, bir V oluşumunun bazı varyasyonlarında uçan 5-10’dur ve bu paketlerin çoğu aynı nesil yönünde uçmaktadır.

Bütün bu hafta gördüğüm şey (gün boyunca çok araba kullanmak)

1 Kocaman toplam kaz miktarı

Grup başına çılgınca değişen 2 sayı. Bazen bir veya iki, bazen yüz kadar.

3 farklı yönlere uçuyor. Tamamen kaybolmuş görünüyorlar. Bazen sayılar yeterince büyük olduğunda, karıncaların bir döngüde sıkışıp kalması gibi dairesel bir formasyonda uçuyor gibi görünürler.

4 normalden çok daha düşük yüksekliklerde uçuyor. Onlar için alçak olmaları normaldir .. bilirsiniz .. uçarken ya da inerken .. ama ben insanların çatılarının 5 fit yukarısında kayan v oluşumlar görüyorum.

“Bu yıl Kanada kazlarının düzensiz uçuş davranışını fark eden başka biri var mı?” üzerine 7 yorum

1. İstanbul merkezden ben . Selamlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 13-01-2021 21:06:26

2. Uşak dan kimler var. Bu yıl Kanada kazlarının düzensiz uçuş davranışını fark eden başka biri var mı? . Selam bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 437

3. Trabzon merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-01-2021 23:31:05

4. Bu konu : ” Bu yıl Kanada kazlarının düzensiz uçuş davranışını fark eden başka biri var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden güzel, face de paylaştım , memo – 477

5. Bu konu : ” Bu yıl Kanada kazlarının düzensiz uçuş davranışını fark eden başka biri var mı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 261

6. Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-01-2021 15:15:06

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link