Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir?

Seçici Kurul vardır, bu nedenle oylama inanca dayalı bir sistemdir. Eyaletinizin Seçim Kurulu temsilcileri istedikleri gibi oy kullanabilir ve önemli olan tek oydur. (Geçtiğimiz yüzyılda yalnızca 19 kez gerçekleşmesine rağmen, 2016’da 10 kez oldu.)

https://www.brennancenter.org/our-work/research-reports/can-members-electoral-college-choose-who-they-vote

Her iki durumda da yasadışıların yerel seçimlerde oy kullanmasına izin veren ilçeler (ve California Eyaleti) var, bu yüzden oylama sisteminin güvenilirliği konusunda endişelenmenin ne kadar zor olduğunu göremiyorum. Git Commiefornia’da olduğunu düşün:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Right_of_foreigners_to_vote_in_the_United_States

28 Ekim 2015’te Vali Jerry Brown, ehliyet sahibi tüm vatandaşları Kaliforniya’daki oy pusulaları için kayıtlı seçmen olarak otomatik olarak kaydeden bir yasa tasarısını imzaladı, federal seçimler dahil. Muhalifler, Ocak 2015 tarihli bir yasanın vatandaş olmayanlara ehliyet hakkı vermesi nedeniyle bunun vatandaş olmayan sakinlere oy hakkı sunabileceği endişesini dile getirdi.

“Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir?” üzerine 57 yorum

1. Hatay merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 14-08-2020 13:12:20

2. Bilecik merkezden ben doruk. Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 14-08-2020 13:23:28

3. Siirt merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım 05-09-2020 11:38:32

4. Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun 11-09-2020 06:06:40

5. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 20-09-2020 17:54:09

6. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 12:43:15

7. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım 02-10-2020 10:12:55

8. Sakarya merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa cidden mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:22:07

9. Edirne dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Merhabalar web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , emin – 219

10. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 195

11. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selam herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 359

12. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 114

13. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 57

14. Siirt dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Slm web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 198

15. Mardin merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-11-2020 14:34:31

16. Tunceli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki iyi, face de paylaştım 30-11-2020 02:07:48

17. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten güzel, sağolun , elif yılmaz – 239

18. Bilecik dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 222

19. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun 10-12-2020 09:09:19

20. Çanakkale dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Selam herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 260

21. Aksaray dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 301

22. Hakkari merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 15:58:43

23. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, saolun 31-12-2020 14:39:37

24. Elazığ dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Selam herkese paylaşım valla mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 357

25. Eskişehir dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 354

26. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , Emine – 140

27. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Mrb web siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 359

28. Elazığ merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-01-2021 03:45:28

29. Sivas merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım 14-01-2021 01:10:50

30. Amasya merkezden ben memo. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 14-01-2021 13:11:08

31. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 100

32. Bilecik dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 398

33. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , ziya – 411

34. Trabzon dan kimler var. Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? . Merhabalar web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 81

35. Sivas merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 29-01-2021 10:37:53

36. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 36

37. Elazığ merkezden ben memo. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 14:42:36

38. Bu konu : ” Bu yıl oy vermenin en güvenli yolu nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, teşekkürler , hatice – 38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link