(Bu bir yanıttı, bağlantı bu yorumu bloke etmedi) İlaçlar üretim veya geliştirmede gerçekten kusurlu olduğunda ve önemli sayıda ölüme neden olduğunda, dava açıldı. İnsanlar ölüme neden olduklarını öğrendiler çünkü ilacın onları nasıl etkilediğine dair hikayelerini anlatan insanlar sürüyor. Vaxxed youtube kanalına bakarsanız, yaralanan insanların yüzlerce röportajını görebilirsiniz, birçoğu aslında bir aşıdan bir gün sonra felç olur. Robert F Kennedy jr, Valuetainment röportajında ​​bunu bozdu. Aşılar çoğunlukla kar amacı gütmeyen bir girişim değildir, Aşı geliştiren ve üreten şirketler devletten mali yardım almaktadır. Aşı yapan şirketler diğer alanlarda korkunç şeyler yaptılar ve insanlar sadece aşılara güveniyorlar. https://www.youtube.com/watch?v=QLi6ZrFp6vQ Tüm profesyonel aşı çalışmaları, Pfizer parası arayan bilim adamları tarafından yapılan aldatıcı çalışmalardır. Aşıları ortaya koyan bir çalışma, yerleşmiş pro aşı ideolojisi nedeniyle muhtemelen herhangi bir değişiklik yapamazdı.

Yan not: Ben özellikle anti-lekeli aşıyım, var olabilecek herhangi bir aşıya karşı değilim. Onlarla her zaman en az çok küçük bir risk olacaktır, ancak aşılamaya değer aşılar alabiliriz.

https://www.youtube.com/c/Vaxxed/videos

Author

68 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sağolun

2. Siirt merkezden ben Emine. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 09:02:03

3. Kocaeli merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 18:52:31

4. Giresun merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 13:02:34

5. Rize merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 16-08-2020 14:11:49

6. Antalya merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, şukuladım 25-08-2020 04:50:00

7. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz yeminle çok iyi, sağolun 26-08-2020 18:57:53

8. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-08-2020 14:44:43

9. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 04-09-2020 12:55:45

10. Slm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

12. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler

13. Selam web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

14. Tunceli merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, teşekkürler 29-09-2020 00:53:23

15. Selamlar paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

16. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:50

17. Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 15:22:17

18. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, tebrikler 09-10-2020 18:47:27

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 233

20. Karaman dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selam paylaşım valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 384

21. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 485

22. Aydın merkezden ben . Selamlar sayfa valla mükemmel, twitter da paylaştım 07-11-2020 07:43:21

23. Eskişehir dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 35

24. Uşak dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Slm siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 82

25. Balıkesir dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 184

26. Gürbüz Reply

Muğla dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 331

27. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 05-12-2020 11:32:10

28. Merhabalar web siteniz valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

29. Kırıkkale dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Mrb sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 357

30. Kars merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 19:21:40

31. Sivas dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 428

32. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 314

33. Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 21-12-2020 07:37:34

34. Erzincan dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . selamun aleyküm sayfanız inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 500

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 362

36. Giresun dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . selamun aleyküm siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , memo – 338

37. Isparta dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun , mehmet – 192

38. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Slm web siteniz inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 31-12-2020 09:16:40

39. Merhaba web siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

40. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden iyi, face de paylaştım , hatice – 6

41. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , Emine – 424

42. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden dikkat çekici, tebrikler

43. Muğla merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 23:49:25

44. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Muğla dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 458

46. Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

47. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun , gaye – 176

48. Batman merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 31-01-2021 07:27:25

49. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım

50. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Merhabalar web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 247

51. elif yılmaz Reply

Karabük dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Merhabalar web siten harbiden güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 298

52. Aksaray merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-03-2021 07:04:27

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 478

54. selam arkadaşlar web siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım

55. selam arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, face de paylaştım

56. elif yılmaz Reply

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-04-2021 21:24:27

57. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Mrb paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 433

58. Selamın aleyküm web siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım

59. Nevşehir dan kimler var. Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. . Mrb sayfan inanki hayran bıraktı, sağolun , ali – 188

60. Çorum merkezden ben gaye. Slm web siten valla çok iyi, şukuladım 05-05-2021 10:33:18

61. Ardahan merkezden ben ali. Selam sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 06-05-2021 00:13:35

62. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok iyi, tebrikler , emin – 186

63. Kahramanmaraş merkezden ben hatice. Merhabalar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler 07-05-2021 04:25:13

64. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

65. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 228

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link