Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim.

(Bu bir yanıttı, bağlantı bu yorumu bloke etmedi) İlaçlar üretim veya geliştirmede gerçekten kusurlu olduğunda ve önemli sayıda ölüme neden olduğunda, dava açıldı. İnsanlar ölüme neden olduklarını öğrendiler çünkü ilacın onları nasıl etkilediğine dair hikayelerini anlatan insanlar sürüyor. Vaxxed youtube kanalına bakarsanız, yaralanan insanların yüzlerce röportajını görebilirsiniz, birçoğu aslında bir aşıdan bir gün sonra felç olur. Robert F Kennedy jr, Valuetainment röportajında ​​bunu bozdu. Aşılar çoğunlukla kar amacı gütmeyen bir girişim değildir, Aşı geliştiren ve üreten şirketler devletten mali yardım almaktadır. Aşı yapan şirketler diğer alanlarda korkunç şeyler yaptılar ve insanlar sadece aşılara güveniyorlar. https://www.youtube.com/watch?v=QLi6ZrFp6vQ Tüm profesyonel aşı çalışmaları, Pfizer parası arayan bilim adamları tarafından yapılan aldatıcı çalışmalardır. Aşıları ortaya koyan bir çalışma, yerleşmiş pro aşı ideolojisi nedeniyle muhtemelen herhangi bir değişiklik yapamazdı.

Yan not: Ben özellikle anti-lekeli aşıyım, var olabilecek herhangi bir aşıya karşı değilim. Onlarla her zaman en az çok küçük bir risk olacaktır, ancak aşılamaya değer aşılar alabiliriz.

https://www.youtube.com/c/Vaxxed/videos

“Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim.” üzerine 21 yorum

1. Siirt merkezden ben Emine. Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 09:02:03

2. Kocaeli merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-08-2020 18:52:31

3. Giresun merkezden ben banu. Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 13:02:34

4. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 27-08-2020 14:44:43

5. Kırşehir merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 04-09-2020 12:55:45

6. Yalova merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:22:50

7. Hakkari merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-10-2020 15:22:17

8. Bingöl merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, tebrikler 09-10-2020 18:47:27

9. Bu konu : ” Bu yorumu yayınladım ve daha sonra özel bir pencere açtım, youtube bu yorumu engelledi gibi görünüyor, Profilimde iken yorumu görebilirim, ancak profilden yok. Bunu formüle etmek için biraz zaman harcadım, böylece insanların görebilmesi için buraya bir kopya göndermek istedim. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 233

Yorum yapın