https://images.app.goo.gl/guuMm8t2u5Km4NW86

Oldukça basit, insanlar gerçekleri kaldıramaz. İnsanların çoğunluğu gerçek gerçeğin küçük bir kısmını bile bilseydi, tam anlamıyla bir varoluşsal kriz yaşarlardı. İnsanların belirli işleri yapmak için bilgilendirilmeleri ve sorgulanmaları için bir neden var. Bu kristali netleştirmek için bazı çok açık örnekler kullanalım:

1. Polis dedektifleri. Bu memurlar en kötü suçlarla, cinayetle, çocuk cinsel istismarıyla ilgilenir. Bu, tüm kanıtların gözden geçirilmesini içerir. Ortalama bir insanın psikolojik olarak bununla başa çıkmak için donanımlı olduğunu düşünen var mı? Bu suçlar için tüm video kanıtlarını izlemek zorunda kalsalardı, ortalama bir insana ne olurdu? Bu memurların işleri için özel olarak seçilmelerinin çok iyi bir nedeni var. Özel eğitim gerektirirler ve daha sonra bilgilendirilmeleri gerekir. Başa çıkmalarına yardımcı olmak için tıp uzmanlarından destek alıyorlar, ancak yine de arızaları var, işten çok fazla zamanlarını kaçırıyorlar ve çoğu TSSB için biraz var. Normal insan minyonları bu dehşetlerle başa çıkmak için donanımlı değil, bu yüzden bu cesur ruhlar bizim için kirli işleri yapıyor.

2. İstihbarat görevlileri. ABC ajanslarının karıştığı şeytani bok türlerini hepimiz biliyoruz. İnsan ve uyuşturucu kaçakçılığı, suikastlar, işkence ve gizli bilgileri öğrenip kendinize saklamanız gereken sorgulamalar. Bu insanların da ateş hattında olduklarını biliyoruz. Sıradan bir vatandaşınızın, bir düşman kuvveti tarafından ele geçirildiğinin devlet sırlarını saklayabileceğini düşünüyor musunuz? Bu tür bir işi yapmak yıllarca eğitim gerektirir ve çoğu insan uygun değildir.

3. Kara operasyonlar. Buna bilim adamları ve doktorlar ile savaş ve casusluk personeli dahildir. Kara operasyonlar, genellikle birden çok nedenden dolayı bir aracıya veya özel bir şirkete dış kaynaklı olarak verilir. Bilgiyi bölümlere ayırmak, bürokratik bürokrasiden kaçınmak, makul inkar edilebilirliğe izin vermek, veri güvenliğini sağlamak ve herhangi bir bulgu kamuya açıklanmadan operasyonun devam etmesine izin vermek, kara finansman kaynaklarının resmi bütçelerde gizlenmesine izin vermek.

Jacques Valley’in çalışmalarını okuyan, Skinwalker Çiftliği’ne bakan, Mars’taki yüzü merak eden veya Roswell’i inceleyen herkes, bu bilgilerin ortalama bir insanın dünya görüşüne uymadığını anlayacaktır. Ortalama bir insan, bir tür olarak her şeyi çözdüğümüzü düşünmek istiyor. Ayrıca hükümetin kendileriyle ilgilendiğine ve medyanın onlara doğruyu söylediğine inanmak istiyorlar. Brookings raporu, insanların bu bilgiyi duymaya hazır olmadığını ve bu sonucun büyük ölçüde doğru olduğunu kaydetti. NASA’daki kıdemli bilim adamları, “Mars’ta ne olduğunu biliyoruz ve insanlık buna hazır değil” dedi. Mars’ta piramitler, monolitler ve yüzler olduğunu söylediğinizde ortalama bir insanınızın ne söyleyeceğine bakın. Gözleri parlayacak ve size bunun pareidolia olduğunu söyleyecekler.

Dünya hükümetleri sürekli olarak ifşaat yapıyorlar. Sadece on yıllar boyunca ne kadar bilgi yayınlandığına bakın. Mars’taki yüz, Phobos’taki monolit, Ağ Geçidi malzemesinin CIA tarafından sınıflandırılması, Nimitz tic tac UFO’ları ve son zamanlarda bize piramit UFO’larından bahsettiler. İnsanlar umursamıyor, bilmek istemiyorlar. Sadece bu alt veya uzaylılarla ilgili herhangi bir gönderiye veya bu konular, cırcır böcekleri, belki 2-15 oy ve “evet ama” diyen birkaç yorum hakkında yüksek tuhaflığa bakın. Şimdi insanların uzaklara dalmayı tercih etmeleri için çok iyi nedenler olabilir. İşte insanları korkutabilecek olası açıklamalardan bazıları:

• Skinwalker çiftliğinde bir portaldan geldikleri gözlemlenen şeytani insansı görünümlü varlıklar

• Nasca Peru ve diğer sitelerde yeraltında yaşayan Akıllı Sürüngen insansıları

• İnsan kaynaklı olmayan gelişmiş uzay gemileri dünya çapında birçok tesiste tutuluyor

• Boyutumuzda görünen ve kaybolan ekstra boyutlu varlıklar

• Ay çoğu insanın düşündüğü gibi değil

• Zaman yolculuğu gerçek

• İnsanlar çok boyutlu enerji varlıklarıdır

• Farklı boyutlara erişim sağlayan portallar mevcuttur.

Bu birkaç örnek, buzdağının sadece görünen kısmı. “Fili ye” durumundayız. Tüm bilgileri bir kerede vermeleri mümkün değil. Gerçeklik, CNN ve NY Times’tan çok X-Files, Twin Peaks ve Rick and Morty arasındaki bir geçiş gibidir. MSM ve siyaset tamamen tiyatro ve dikkat dağıtmadır. Bir doktorun, iğne vurulduğunda 2 yaşındaki bir çocuğun dikkatini dağıtmak için bir el kuklası takması gibi. Hükümetin size açıklama yapmasını bekliyorsanız, beklemeyi bırakın ve okumaya başlayın. UFO’lardan bahsettikleri makaleleri okuyun. Onlarca yıldır herkese Face on Mars’tan bahsettiklerini fark edin, Gateway CIA belgelerini okuyun, gözleri görmeden gören çocukların videolarını izleyin, Mars’ın uzaktan görüntülenmesi ve fotoğraflarıyla ilgili CIA/NASA raporlarını dinleyin, mumyaları araştırmak için saatler harcayın Nasca’dan Graham Hancock ve Robert Sepehr’i okuyun (bunların yalnızca araştırmacı olduklarını ve tüm cevaplara sahip olmadıklarını unutmayın). Başlamanız için bazı kırmızı hapların linklerini ekledim. Cesur ol, umutsuzluğa kapılma, bilgi güçtür.

1. CIA Ağ Geçidinin gizliliği kaldırıldı: https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdf

2. Nazca’nın Mumyaları: https://www.the-alien-project.com/en/mummies-of-nasca-results/?sfw=pass1619586371

3. Göz görmeden görmek: https://youtu.be/NhU-_ekGiP4

4. NASA/CIA Uzaktan Mars’ı Görüntüleme: https://youtu.be/HlLq7KDU2HY

5. Skinwalker çiftliği: https://youtu.be/6t3BASZ0xQw

6. UFO Açıklaması: https://www.cnn.com/2021/04/15/politics/unidentified-aerial-phenomena-defense-department/index.html (İnsanlara gerçekten herkese nasıl anlattıklarını göstermek için bir CNN bağlantısı yayınladım. Yani, eğer o derin devlet aracı CNN bundan bahsediyorsa, o zaman insanların kaldırabileceği kadar açıklama yapmak konusunda gerçekten ciddidirler)

Her neyse, bu size daha fazla soru bırakacaktır. Bunlardan herhangi biri sizi korkutursa, sadece deneyin ve sakin olun. Dünya ve hayatın kendisi her zaman korkutucu ve gizemli olmuştur. İnsanlar hiçbir zaman her şeyi çözemeyecekler. Sadece aklını başına topla, normal şeyler yap, tanıdığın herkese kırmızı hap almaya çalışma, sadece bu şeyler hakkında açık fikirli insanlarla konuş. Meditasyon yapın, sağlığınıza dikkat edin, insanlara iyi davranın, bu konuları açıkça tartışan çevrimiçi benzer düşünen gruplara katılın. Takıntılı olmayın, arkadaşlarınızı ve ailenizi yabancılaştırmayın, açık fikirli arkadaşlarınızla biraz CE5 yapın. Bir dâhi bana bir keresinde “evren bir ayna gibidir, gördüğünüzden hoşlanmıyorsanız, önce deneyin ve gülümseyin, sonra tekrar bakın” demişti.

34 Comments

1. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

2. Ankara merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten yeminle çok hoşuma gitti, sağolun 29-06-2021 06:35:47

3. Van dan kimler var. Bu yüzden açıklama yapmıyorlar . Selam herkese web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 251

4. Ardahan merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 29-06-2021 06:36:24

5. Kırşehir dan kimler var. Bu yüzden açıklama yapmıyorlar . selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , banu – 117

6. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

7. Bitlis merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 30-06-2021 12:32:03

8. Kayseri merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 02-07-2021 08:33:38

9. İstanbul dan kimler var. Bu yüzden açıklama yapmıyorlar . Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ahmet – 331

10. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Mrb sayfan valla iyi, linkedinde paylaştım , emin – 173

11. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , ali – 333

12. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Selamlar sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 323

13. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 10-07-2021 13:01:36

14. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Selamlar siten harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , – 490

15. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb web siten inanki iyi, sağolun 15-07-2021 08:42:33

16. Niğde merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 17-07-2021 02:16:38

17. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 263

18. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki çok iyi, şukuladım , ziya – 179

19. Şanlıurfa merkezden ben . Mrb siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 04:08:38

20. İstanbul merkezden ben hatice. Selamlar sayfa vallaha billaha iyi, şukuladım 23-07-2021 04:30:36

21. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

22. Aydın merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım 25-07-2021 17:15:24

23. İzmir merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 01:36:37

24. Kayseri merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 29-07-2021 05:29:25

25. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, tebrikler , memo – 52

26. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 252

27. Bingöl dan kimler var. Bu yüzden açıklama yapmıyorlar . Selamın aleyküm web siten cidden iyi, teşekkürler , emin – 383

28. Bu konu : ” Bu yüzden açıklama yapmıyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, sağolun , mehmet – 476

29. Kırıkkale dan kimler var. Bu yüzden açıklama yapmıyorlar . Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, saolun , Aylin – 479

Write A Comment