Kişisel FB hesabımda Aşıların yan etkilerinden bahseden bir makale yayınladım ve Gerçek Denetleyici Botu beni Dünya Sağlık Örgütü’ne bağladı.

Bu yüzden, dün yayınladığım başlığımdan kullandığım kişisel Facebook’umda resmimi yayınladım:

WHO Changed the definition of Herd Immunity AGAIN. This is 3rd time now. And they changed it back closer original to the original definition. These people aren’t Scientists. These people are Political Agents who have a nefarious supervillain level agenda to push. Why include Natural Immunity now? from conspiracy

Ve bilgilerim doğrudan DSÖ’nün kendi web sitesinden geldiğinden, Gerçek Denetleyici Botu, makaledeki gibi görüntüyü hemen etiketlemedi. Sistemin bir bağlantıyı kaydetmesi muhtemelen yaklaşık 10 dakika sürdü. Ve işte ilginç kısım.

Bilgileri doğrudan DSÖ’nün kendi web sitesinden kullandığım için, bu beni HALA CDC web sitesine bağladı. Facebook resimlerdeki metni algılayabilir mi? Adının OCR olduğundan oldukça eminim. Nesne Yakalama Tanıma.

Bir “Kaynak”a bağlanmak neden neredeyse 10 dakika sürdü? Gönderdiğim bağlantıyı anında beğenmek yerine? Sisteme kayıt olmak zaman alıyor mu? “Onaylanmış” bir kuruluştan gelse bile mi?

Bilginin kaynağı bu olmasına rağmen neden beni WHO yerine CDC’ye bağladı?

Author

40 Comments

1. Tokat merkezden ben Hasan. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-06-2021 21:19:49

2. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-06-2021 21:31:27

3. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, şukuladım , emin – 464

4. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 455

5. Bilecik dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , banu – 87

6. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler 03-07-2021 11:12:02

7. Konya dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . selam arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 304

8. Niğde dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Selamlar paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun , ali – 183

9. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 192

10. Tekirdağ merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, saolun 14-07-2021 19:56:06

11. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , emin – 49

12. Zonguldak merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun 16-07-2021 01:24:35

13. Ağrı merkezden ben . Selam siten harbiden çok güzel, teşekkürler 19-07-2021 06:27:16

14. Osmaniye dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, face de paylaştım , ali – 410

15. Antalya dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 342

16. Yalova merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, twitter da paylaştım 22-07-2021 16:10:48

17. Düzce dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , Hasan – 339

18. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla güzel, face de paylaştım , doruk – 121

19. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Selam paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 3

22. Edirne merkezden ben . Selamlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-08-2021 18:17:52

23. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, saolun 19-08-2021 03:31:04

24. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

25. Manisa dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Slm sayfanız vallaha çok güzel, şukuladım , ziya – 315

26. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. Slm siteniz cidden güzel, şukuladım , Gürbüz – 130

27. Bilecik dan kimler var. Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. . Selamlar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 54

28. Konya merkezden ben hatice. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 23:20:16

29. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

30. Mersin merkezden ben Emine. Selam web siteniz yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 03-09-2021 20:32:09

31. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 218

32. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

33. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-09-2021 03:06:54

34. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 84

35. Bu konu : ” Bu yüzden Facebook’un Bot Algoritmaları ile ilgili ilginç bir şey fark ettim. ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun , ziya – 446

36. Merhabalar siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Yozgat merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-09-2021 23:13:46

Write A Comment