bu yüzden henüz mesaj görmedim ama pentagonleak twitter üzerinde trend

bir görev oyunu, bradley cooper memes ve bilmediğim başka bir çocuk bir trol ve yanlış bilgi gibi görünüyor …

ve sonra onun yasal olduğunu bilmiyorum ama süper eski redacted ve bulanık görünüyordu başka şeyler …

Sızan ve robotlar spam yapan bir şey var bs CNN modern savaş morina grafik TV bildirmek için olsun denemek? ya da ilgisiz olan pisliği yeniden tweetlemek için Kpop hayranları ile karıştırılmış gerçek şeyler var mı?

daha son yazı bakmak daha bir başkası yapmadan önce bu hop atlamak istedim bir trol gibi görünüyor .. ve bazı deli varsayımlar yapar .. i biraz rasyonel olmaya çalışın

https://twitter.com/search?q=%23PentagonLeak&src=trend_click

aşağı aşağı kaydırmanızı öneririm

“bu yüzden henüz mesaj görmedim ama pentagonleak twitter üzerinde trend” üzerine 25 yorum

1. Bolu merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-07-2020 11:54:01

2. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-08-2020 23:44:11

3. Konya merkezden ben ziya. Slm paylaşım inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 10:42:05

4. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 10-09-2020 11:09:46

5. Bayburt merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 19-09-2020 15:25:29

6. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Mrb bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-09-2020 21:51:34

7. Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, sağolun 01-10-2020 21:54:12

8. Kilis dan kimler var. bu yüzden henüz mesaj görmedim ama pentagonleak twitter üzerinde trend . Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, sağolun , ahmet – 370

Yorum yapın