Bence McAffes ölümünün “JR’yi Kim Vurdu” yönü, amaçlanan kırmızı ringa balığı. Ölü adamın geçiş anlatısı, köpeğin ıslık çalan Q şeylerini ya da seçimin devrilmesine izin verme olasılığının sonsuz maskaralığını ve bunun önemli olduğunu aynı şekilde işler.

Anlatı, kontrolörlerin istedikleri herhangi bir anlatıyı örebilecekleri boş bir tuvaldir ve komplocu kitleler onu yiyip bitirecektir, ancak bunu yaparken daha büyük noktayı gözden kaçırıyorlar, bu da hükümetin bu açık sırrın ifşa edilmesine izin verme niyeti olduğudur. adalet için değil, sistemden nefret etmemiz için.

Epstein skandalında da durumun böyle olduğuna inanıyorum. Birden fazla amaca hizmet ettiğine inanıyorum, A, Amerika’nın büyük bir bölümünü yozlaşmış hükümetle haklarından mahrum et B. İnsanlarda onları kontrol etmek için kullanılabilecek bir travma tetikleyicisi yerleştirmek için güvenilir kişilerin korkunç eylemlerini ortaya çıkarın C. Sizin için sonsuz bir tavşan deliği yaratın D. Foster, elit seks kaçakçılığı çetesini tek bir siyasi parti etrafında döndürerek siyasi bölünmeyi artırdı.

Bu noktada hipergerçekliğin içindeyiz ve hepimizin aklımızı kendimiz hakkında tutmamız gerekiyor. John McAffe’nin ölüm anlatısıyla ilgili hiçbir şey, boktan filmlerin dışında gerçekleşebilecek bir şeye benzemiyor. Gördüklerimizin çoğunun, tek bir çalışma hükümetini başlatmanın daha büyük kapsayıcı hedefi için üretildiğine inanıyorum.

30 Comments

1. Van dan kimler var. Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. . Merhabalar sayfa inanki iyi, face de paylaştım , memo – 445

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selam web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 299

3. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 424

4. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 422

5. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 351

6. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-06-2021 10:59:55

7. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanılmaz güzel, şukuladım , Aylin – 470

8. Artvin dan kimler var. Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. . Merhaba paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 414

9. Aksaray dan kimler var. Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. . Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 314

10. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Slm sayfan valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 125

11. Çanakkale merkezden ben mehmet. Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun 01-07-2021 16:21:58

12. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 268

13. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Merhaba herkese web siten valla hoşuma gitti, tebrikler

15. Çankırı dan kimler var. Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. . Selamlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 58

16. Bartın merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 15-07-2021 08:43:38

17. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 21-07-2021 15:59:03

19. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 80

20. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 16-08-2021 08:29:19

21. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 161

22. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 134

23. Amasya merkezden ben hatice. Selam herkese siteniz valla hayran edici, sağolun 23-08-2021 08:52:08

24. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

25. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 306

26. Burdur merkezden ben ali. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler 03-09-2021 17:36:41

27. Bu konu : ” Bu yüzden John McAffe ve Epstein’ın her ikisinin de istihbarat varlıkları olma ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 8

Write A Comment