Diyelim ki, siyasete yeni girmiş, şu ana kadar ilgi göstermeyen veya herhangi bir ilgisi olmayan bir gençsiniz. Bir Redditor olarak, görüşlerinizi anlamak için r/politikaya yönelirsiniz. Hemen, Trump’ın ne kadar kötü, bir sonraki Hitler’in başlığıyla vuruluyorsunuz. Cumhuriyetçiler neredeyse bir darbe düzenleyip bunu nasıl başardı? Beyaz milliyetçiler bugün çok büyük bir sorun, vs. Kelimenin tam anlamıyla her yazı açık, çok sağda.

Reddit’te gerçeği bulan süper bir dedektif olduğunu sanıyorsun! GOP kötü! Turuncu adam kötü! Politik doğruculuk iyi! Yeşil Yeni Anlaşma yoluyla çevreyi kurtarmak iyi! Seçim okulunu hemen değiştirmeliyiz! Yolları değil, toplu taşımayı finanse edin!

Bir genç olarak, her şeye inanıyorsun. Bu herkesin bulunduğu taraf. Tüm yorumlara bakın. Tüm oylara bakın. Sağ tarafta olmak istiyorum ve bu kadar.

Boom, telkin.

(OP değil ama yeniden göndermemek çok önemli) https://old.reddit.com/r/conspiracy/comments/o9xe3w/rpolitics_needs_to_be_changed_to_leftypolitics/h3h791m/

44 Comments

1. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 92

2. Isparta merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten inanki mükemmel, sağolun 30-06-2021 01:21:14

3. Kırklareli merkezden ben banu. Merhaba paylaşım inan ki iyi, tebrikler 01-07-2021 22:38:51

4. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 369

5. Selamlar paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım

6. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 228

7. Çorum merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, saolun 06-07-2021 10:28:09

8. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım 06-07-2021 10:28:20

9. Mrb web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım

10. Karaman dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, sağolun , Emine – 491

11. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım

12. Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, saolun

13. Bingöl merkezden ben Aylin. Selam paylaşımınız inan ki çok güzel, şukuladım 07-07-2021 07:32:50

14. Ordu dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . Merhaba herkese paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler , hatice – 234

15. Bilecik merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 09-07-2021 15:53:22

16. Selamlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

17. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 311

18. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , memo – 190

19. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Mrb sayfanız valla hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 159

20. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , ali – 201

21. Kayseri merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten cidden hayran edici, teraziye tıkladım 23-07-2021 23:52:37

22. Selamlar siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

23. Denizli dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . Selamlar sayfan valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 288

24. Iğdır dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . Selamlar siten valla çok iyi, şukuladım , emin – 13

25. Ordu merkezden ben ali. Selam paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 14-08-2021 01:33:24

26. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Merhaba herkese web siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 423

27. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 133

28. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 150

29. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, saolun , – 321

30. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Ordu dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . Slm paylaşım inanki hayran bıraktı, sağolun , gaye – 329

32. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın süper ötesi çok güzel, şukuladım 02-09-2021 20:39:50

33. Siirt dan kimler var. Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı . Selam sayfa vallaha hoşuma gitti, tebrikler , emin – 147

34. Erzurum merkezden ben gaye. Mrb siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2021 22:30:48

35. İstanbul merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 12-09-2021 14:04:21

36. Sivas merkezden ben ahmet. Slm siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 17-09-2021 08:25:20

37. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 39

38. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım , banu – 23

39. Bu konu : ” Bu yüzden r/politics yeniden adlandırılmalı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , Emine – 481

Write A Comment