Kategoriler
Genel

Bu yüzden Yeşil partiye oy vermelisiniz, GOP’u VUR ve DNC

Bana kulak ver.

Yeşil partinin “kazanma şansı olmadığını” düşünüyor olsanız bile (şilin iddia etmek çok hevesli olacağı için), 2020’de (hatta bir bonus olurdu) puan kazanmak bile değil, yardım alarak BULLSHIT iki parti sistemini SONLANDIRMAK üçüncü kişiler. Yeşiller partisi ulusal fonlardan ve TV yayın saatlerinden çok fayda sağlayacak. Bu, ancak yeterli oy aldıklarında gerçekten mümkündür (% 5 veya biraz bok gibi). Bu, özellikle arkadaşlarınızı yeniden doldurursanız ve insanların DNC / GOP bataklık yaratıkları tarafından aldatılmasına izin vermezseniz kesinlikle mümkündür.

Yeşil partiye neden oy veresiniz? Onlar, işçileri becermek isteyen boktan neoliberal korporatistler değil (Demokrat ve Cumhuriyetçi parti İKİ neoliberal, bana “sağa sola yaslanma”, hepsi korporat. Onlar özel KURUMSAL). Ayrıca siyonistler ve M.I.C. için HEM neo-muhafazakar ısınanlar. Lanet olası sıcak savaşçılara oy vermiyorum (Trump yeni savaşlara başlamadıysa bile, cehennem onları devam ettirdiğinden emin oldu, Biden için de aynı, bu saçmalık için bahane yok).

Sağcıysam Liberter’e oy vermeli miyim? Benim dürüst cevabım bu DNC / GOP’a ücretsiz oy vermekten daha iyi. AMA hayır derdim. Liberter parti bir şil partisidir çünkü “aşırı sağ-liberter” Bazı makul özgürlükçüler DEĞİLDİR (ılımlı sağ veya merkezci özgürlükçü veya Yeşil parti gibi sol özgürlükçü gibi). Örneğin, “Vergi hırsızlıktır” ifadesi, kelimenin tam anlamıyla = steroidlerden vergi kaçırma. Milyarder oligarch’ın köylüler için hizmet ödemek zorunda kalmadan daha fazla güç elde etme konusundaki ıslak rüyası, aynı zamanda köylüleri daha da keskin ücretler (NWO köleliği) için umutsuz hale getiriyor. Hükümet VE büyük şirketlerin kontrolleri ve bakiyeleri olmalı ama şiller “hiçbir gubbermint iyi gubbermint” iddiasında bulunacaktır, çünkü işleyicileri kolorduların daha da berbat bok yapabileceği anlamına gelen düzenlemeleri kesmek istiyorlar Obama ve Trump yönetiminin hem kapitalizmi hem de iyi düzenlemeleri yoktu).

AMA SJW SHIT’TEN NEFRET EDİYORUM, NEDEN SOL LIBERTARIAN YEŞİL PARTİ’Yİ OY VERMELİYİM? Gerçek sol kanatlar SJW değil. SJW ideolojisi kurumsal bir psikolojidir. Neoliberaller (Twitter, facebook, vb işçi karşıtı şirketler) tüm gün SJW BULLSHIT’i zorluyor. 58 cinsiyet ve yarış yemliği? Bankacılar kıçlarını güldüler. Ama tekel şirketlerini parçalamak mı? OMG KOMÜNİSTİ Parazit bankacıları ağlayacak. Occupy wallstreet onları boksuz korkuttu, böylece SJW saçmalıklarını bölmek ve fethetmek zorundaydılar (ve bizi işçi yanlısı ekonomiden uzaklaştırmak zorunda kaldılar).

Ama “SJW’lere sahip olmak” ve Trump’a oy vermek istiyorum? Geçen sefer bu nasıl oldu? Trump başkan ve SJW bok sadece WORSE aldı. Neden? Çünkü büyük teknoloji şirketleri hepimizle dalga geçiyor. BÜTÜN YATAKTA BÜYÜK. Özgürlüğünüzü değil GÜCÜ önemsiyorlar. Trump, küçük işletmeleri, işçileri sikecek ve büyük kurumsal kıçı öpecek kesinlikle bozuk bir siyonist kurumsal fahişe olan Biden gibidir (tekeller wtf için bu bok trilyonlarına bakın?). Her neyse, 58 cinsiyet, muh zamirleri, feminazi bok, anti-beyaz, vb.Gibi bu SJW propagandası solak bir şey değil, BAZI insanların beyinlerini yıkadığı kurumsal propaganda. Twitter ve diğer saçmalıkları okumayı bırak, orada binlerce şirket sponsorlu sahte hesap var (SJW saçmalık, Biden yanlısı veya Trump yanlısı saçmalık).

Oyunuzu boşa harcamayın, Yeşil partiye oy verin, en azından SONRAKİ seçim şansımız olabilir. Ya da yozlaşmış SJW ve neoliberal ekonomi ve ısınanlar ile berbatız. Demokrat / Cumhuriyetçi partiler çoğunlukla haklarınızı ortadan kaldırmak isteyen şeytani pisliklerle dolu. Trump 3D satranç teorisi saçmalık. Biden saçmalık. Bernie becerdi. Bildiğim tek aklı başında şey sadece Yeşil parti. Eyaletinizde oy pusulasında Yeşil parti olsun, zaten değil!

Sıkılmış şilin muhtemelen ev lol çalışıyoruz. Belki de bu nedenle salgın başladığından beri shill hesaplarının sayısı arttı. Ve benim gibi saçmalık reddit sahte hesaplarından sıkılan insanlar artık yayınlamaya zahmet etmiyorlar çünkü sadece şilinle konuştuğumu hissediyorlar (bu muhtemelen zaten unutulmayacak).

“Bu yüzden Yeşil partiye oy vermelisiniz, GOP’u VUR ve DNC” için 28 yanıt

Karaman merkezden ben ali. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 22-06-2020 12:45:42

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfan cidden çok güzel, teşekkürler 08-07-2020 15:50:25

Gaziantep merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, teşekkürler 15-07-2020 20:51:06

İzmir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 16-07-2020 16:10:12

Tekirdağ merkezden ben ziya. Slm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 25-07-2020 11:25:49

Tokat merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2020 20:46:21

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler 18-08-2020 02:06:32

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, sağolun 24-08-2020 12:39:48

Düzce merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 18-09-2020 12:22:47

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir