Bu yüzden youtube Çocuk trafiği hakkında bir video izledikten sonra bana Youtube Kids’i öneriyor

Bu yüzden Wayfair’in dolaplarındaki iş parçacığını okuyordum ve birisinin Yandex için src için bir arama yaparken yayınladığı bir video gördüm. Bu yüzden videoyu izliyorum ve youtube hala arka planda çalmaya devam ediyor. Otomatik oynatmayı ayarladım ve bir Corey Feldman videosuna ulaşıyor. Tavsiyeyi fark ettiğimde biraz müzik dinlemek için değiştiriyorum. Youtube bu tür içerikleri izlerken neden Youtube çocuklarına gitmemi istiyor?

r / conspiracy - Yani youtube Çocuk ticareti hakkında bir video izledikten sonra bana Youtube Kids'i öneriyor

“Bu yüzden youtube Çocuk trafiği hakkında bir video izledikten sonra bana Youtube Kids’i öneriyor” üzerine 25 yorum

1. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, facebookta paylaştım 22-07-2020 19:57:59

2. Tokat merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-08-2020 10:14:07

3. Trabzon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 10-10-2020 22:26:06

4. Amasya merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 11:11:03

Yorum yapın