Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim

Futbollar başladı, yeni Playstation az önce düştü, yeni iPhone’u duydunuz mu? Son zamanlarda patronumla her işe gitmem çok tuhaf. Spor konusunda tutkulu olduğumuz Philly’denim. Son zamanlarda, tüm şehrin konuştuğu ve bu günlerde beni şaşkına çeviren bir qb tartışması oldu. Her gün hayranların bu kadar tutkulu, çok öfkeli ve öfkeli, ellerinin arkasındaki istatistikleri alabildiklerini ve diğer tarafı küçümsedikleri birinin acısıyla kınadıklarını duyuyorum.

Ugh keşke bu tutkunun sadece bir yarısı, BİR ÇEYREK, her şey boka battıkça hayatlarınıza da gidebilsin. Beni yanlış anlamayın, sporu, video oyunlarını, teknolojiyi vb. Bir sonraki adam kadar seviyorum ama sanki bir hayalet haline geldim, çünkü “mutlu” olmak için gittikçe daha az şey ve endişelenecek her şeyim var. Nancy Pelosi ve Mitch McConnell hayatlarımızla oyunlar oynarlarken, insanlar milyonerler bir oyunu daha çok önemsiyorlar, bu da hayatımızı sadece takımınız kazanırsa, hatta tüm şehriniz üzgün çocuklar gibi davranırsa gerçekten etkileyecek. Acı geliyorsa özür dilerim ama ekmeğim sirkim vurmuyor.

Son birkaç yıldır garip bir adamdım, ingilizce derslerimin içine transseksüel hakları serpilmeye başladığında üniversiteden ayrıldım. Trans topluluğu için hissettiğim kadarıyla, okuldaki hedeflerim hükümeti anlamak ve yaşamı tehdit eden sorunlar olduğunu düşündüğüm şeyleri nasıl çözeceğimi bulmaktı. 23 yaşındayım ve konutu karşılanamaz buluyorum, konuşmam yılla sınırlı, depresyon ve uyuşturucu bağımlılığından muzdarip arkadaşlarım görünürde hiçbir yardımı olmadan ve sadece umutsuz bir genç nesil. Bu sorunlarla mücadele etmek istedim ve genç yaşta farkındaydım, ama görünüşe göre üniversitedeki “akranlarım” benim kadar etkilenmemişlerdi.

İnsanların hayatın normale dönmediğini ve çocuk sahibi olmayı ya da herhangi bir geleceğin olmasını umarsak, biraz kavga etmemiz gerektiğinden gurur duyabileceğimizi anlamalarını diliyorum. Superbow’u 2017’de kazanmak, Eagles hayranı olarak hayatını değiştiren bir olaydı. Her yarıştan insan el ele ilk yarışmamızı almamızı kutluyor. O ateş nerede? Bunu, her iki tarafın da seni defalarca siktiği hükümetimize iletebilir miyiz? Oyun oynamayı bırakma zamanı, böylece onları daha sonra oynayabiliriz, böylece çocuklarımız daha sonra oynayabilir. Şu anda zombiler arasındaymışım gibi hissediyorum.

“Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim” üzerine 21 yorum

1. Aksaray dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 139

2. Bu konu : ” Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki iyi, sağolun , emin – 23

3. Kırşehir dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . selam arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 472

4. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-01-2021 19:17:34

5. Eskişehir dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . Mrb web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 110

6. Amasya dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 65

7. Erzurum dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 351

8. Burdur dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . Selamlar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 335

9. Bu konu : ” Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler , gaye – 491

10. Bu konu : ” Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 488

11. Bu konu : ” Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 312

12. Bu konu : ” Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 76

13. Amasya merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 14:10:53

14. Bartın dan kimler var. Bu zombi apocolypse nasıl hayal etmedim . Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , emin – 69

15. Afyon merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 28-02-2021 00:30:34

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link