Kategoriler
Genel

Bu zor sol “kültürü iptal et” basitçe Marksizm’dir. Mevcut liderlik toplum üzerindeki etkilerini ele almazsa, yıkımının küllerinden yeni bir lider yükselecektir. İstedikleri bu mu?

“Adalet” adına bu saçma yıkım dalgasına öncülük eden karanlık bir güç var. İnsanlar şimdi BLM ile olan uyumlarını kamuoyuna duyurmaya zorlanıyor veya Marksist odun parçalayıcıya sürükleniyorlar. Başka bir deyişle, “ABCXYZ için dizlerinize girmezseniz, bir Nazi olduğunuzu varsayabilir ve şirketinizi, ailenizi ve hayatınızı sonsuza dek yok etme işlemlerine başlayacağız.”

Sadece ÇOĞU insanın bu tür bir toplumda, koyu kırmızı perdelerin arkasında isimsiz saklanan bükülmüş komünist zorbalar tarafından koştuğunun hepsi olmadığını tahmin edebilirim. Şahsen kudretli avlanmalarına cevap verir. Ayrıca, her bir kamu kuruluşunun (şirketler ve kamu figürleri) neden sadece dizlerinin üstüne çöküp BLM’ye boyun eğdiğini açıklıyor. Eğer yapmazlarsa, yok olurlardı.

Bunun ne kadar berbat olduğunu düşün. Süremez. Mevcut “mağdur” un ne olduğu önemli değil. Bugün siyah insanlar ama yarın farklı bir şey olacak. Bu, dizlerinizin üzerine çökmenizi sağlayan temel aparattır veya bitirdiğinizde, iklim ne olursa olsun bir çekiç tarafından kullanılmaya karar verilen bir konuya göre kararlaştırılır.

İptal kültürü toplumu yakmaya devam ederse, kişisel olarak yok edilmeden önce anayasal haklarından mahrum bırakılmış, aynı zamanda düzenli toplumda çalışmaktan sonsuza dek yasaklanmış, çalışkan insanların daimi kurbanlarını kurmaya devam ederse, bu yıkılan insanlardan biri küllerden çıkacak ve toplumun yeni lideri olun. Tek başına bu saçmalığı ve faillerini durdurma amacı ile iktidarda oy kullandı. Trump, halkın oy vereceği oyla karşılaştırıldığında yumuşak demokrat gibi görünecek.

“Bu zor sol “kültürü iptal et” basitçe Marksizm’dir. Mevcut liderlik toplum üzerindeki etkilerini ele almazsa, yıkımının küllerinden yeni bir lider yükselecektir. İstedikleri bu mu?” için 29 yanıt

Amasya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-06-2020 20:47:13

Afyon merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 03-07-2020 16:42:57

Ağrı merkezden ben ali. Merhaba web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 05-07-2020 16:53:17

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2020 13:53:14

Bartın merkezden ben banu. Selam herkese siteniz vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 16-07-2020 22:55:40

Kayseri merkezden ben doruk. Selam sayfan ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2020 03:40:01

Sakarya merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 28-07-2020 15:00:38

Kırklareli merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran edici, şukuladım 10-09-2020 05:51:34

Bolu merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 10-09-2020 14:55:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir