Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor

Bu Budist olduktan sonra anladığım bir şey ve işe yaramıyor. İlk önce Budizm’in Amerika’daki psikologlar tarafından zorlanıp zorlanmadığını sormak zorundayım?

Avustralya’da Budizm, bir psikolog ofisinde gerçeğe en yakın olan birine itilir. Ben onun metafizik gerçeğine ve nasıl olunacağına çok yakınım. Detaylara girmeden, farkındalığın kendisinin aydınlanmaya yol açmadığını söyleyebilirim ve Budizmin temel kavramları toplumumuzun işleyişinden çok kopuktur.

Paganizm ve Taoizm gibi başka seçenekler de vardır, ancak her ne kadar yüksek inişler Budizmi seçerse ve onlar için gücünün, insanları kendileri için düşünemedikleri noktaya kadar aptalca yapma yetenekleri olduğuna inanıyorum. hala topluma daha iyi uymaya teşvik edilmemeniz.

“Düşünceleriniz siz değilsiniz” ve “sadece şimdiki zaman geleceği etkiler” diye itiyorlar. Bunlar muhtemelen bu toplumda kendileri için savunabilmelerini istiyorsanız birine öğretebileceğiniz en kötü şeylerdir.

“Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor” üzerine 91 yorum

1. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım 07-05-2020 11:08:09

2. Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 07-05-2020 11:46:21

3. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:11:02

4. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:39:49

5. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:40:00

6. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 08:40:05

7. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:40:08

8. Uşak merkezden ben mehmet. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-05-2020 00:52:34

9. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 18:49:04

10. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 03:58:31

11. Ordu merkezden ben Aylin. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-08-2020 13:12:06

12. Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2020 23:22:21

13. Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 27-09-2020 04:39:41

14. Şırnak merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 13:07:21

15. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 276

16. Bitlis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, sağolun 16-10-2020 22:43:44

17. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 406

18. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Zonguldak dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba sayfanız valla çok güzel, tebrikler , ali – 371

20. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 214

21. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım , Aylin – 380

22. Çanakkale dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , – 281

23. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 4

24. Konya dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese web siteniz harbiden çok güzel, saolun , Gürbüz – 261

25. Sivas dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 29

26. Kırşehir merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 23-12-2020 07:45:53

27. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 500

28. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 129

29. Kayseri dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam herkese web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 101

30. Bitlis dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam herkese web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 470

31. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-01-2021 20:37:35

32. Düzce dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba web siten valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 348

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link