Bu Budist olduktan sonra anladığım bir şey ve işe yaramıyor. İlk önce Budizm’in Amerika’daki psikologlar tarafından zorlanıp zorlanmadığını sormak zorundayım?

Avustralya’da Budizm, bir psikolog ofisinde gerçeğe en yakın olan birine itilir. Ben onun metafizik gerçeğine ve nasıl olunacağına çok yakınım. Detaylara girmeden, farkındalığın kendisinin aydınlanmaya yol açmadığını söyleyebilirim ve Budizmin temel kavramları toplumumuzun işleyişinden çok kopuktur.

Paganizm ve Taoizm gibi başka seçenekler de vardır, ancak her ne kadar yüksek inişler Budizmi seçerse ve onlar için gücünün, insanları kendileri için düşünemedikleri noktaya kadar aptalca yapma yetenekleri olduğuna inanıyorum. hala topluma daha iyi uymaya teşvik edilmemeniz.

“Düşünceleriniz siz değilsiniz” ve “sadece şimdiki zaman geleceği etkiler” diye itiyorlar. Bunlar muhtemelen bu toplumda kendileri için savunabilmelerini istiyorsanız birine öğretebileceğiniz en kötü şeylerdir.

Author

123 Comments

1. Malatya merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım 07-05-2020 11:08:09

2. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım

3. Selamlar web siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, saolun

5. Ağrı merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan yeminle çok güzel, tebrikler 07-05-2020 11:44:18

6. Bartın merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 07-05-2020 11:46:21

7. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

8. Manisa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, tebrikler 09-05-2020 10:15:49

9. Selam herkese bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

10. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım

11. Merhaba sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 14-05-2020 08:11:02

13. Selamlar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-05-2020 08:39:49

15. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler

16. Selam herkese paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

17. Merhaba paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

18. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:40:00

19. Selam herkese paylaşım cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 08:40:05

21. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 14-05-2020 08:40:08

22. Çankırı merkezden ben Emine. Slm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 14-05-2020 08:40:11

23. Burdur merkezden ben ahmet. Merhaba web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım 14-05-2020 08:40:17

24. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım 14-05-2020 08:40:19

25. Merhabalar siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. Uşak merkezden ben mehmet. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 22-05-2020 00:52:34

27. Düzce merkezden ben doruk. Slm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, saolun 29-05-2020 14:14:04

28. Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

29. Ordu merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 07-06-2020 00:38:40

30. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sağolun

31. Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkat çekici, sağolun

32. Giresun merkezden ben ali. Selam sayfan yeminle mükemmel, tebrikler 28-06-2020 06:17:10

33. Selamın aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 11-07-2020 18:49:04

35. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 03:58:31

36. Selam herkese sayfanız yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Merhaba paylaşımınız valla çok güzel, facebookta paylaştım

39. Selam herkese web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler

40. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım

41. Ordu merkezden ben Aylin. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-08-2020 13:12:06

42. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

43. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

44. Konya merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 17-08-2020 13:47:03

45. elif yılmaz Reply

Nevşehir merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi valla mükemmel, facebookta paylaştım 26-08-2020 23:22:21

46. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran edici, face de paylaştım

47. Selam bu web sitesi inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

48. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

49. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

50. Manisa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 27-09-2020 04:39:41

51. Şırnak merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 13:07:21

52. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok güzel, teşekkürler

53. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 276

54. Bitlis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten süper ötesi çok iyi, sağolun 16-10-2020 22:43:44

55. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ali – 406

56. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Zonguldak dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba sayfanız valla çok güzel, tebrikler , ali – 371

58. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfa cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 214

60. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler

61. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, şukuladım , Aylin – 380

62. Çanakkale dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok güzel, şukuladım , – 281

63. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 4

64. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese web siteniz harbiden çok güzel, saolun , Gürbüz – 261

65. Sivas dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba siteniz inan ki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 29

66. Kırşehir merkezden ben memo. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 23-12-2020 07:45:53

67. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 500

68. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , – 129

69. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

70. Kayseri dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam herkese web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 101

71. Bitlis dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam herkese web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 470

72. Muş merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-01-2021 20:37:35

73. Düzce dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba web siten valla iyi, teraziye tıkladım , memo – 348

74. Niğde dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese sayfan harbiden hayran edici, saolun , Hasan – 250

75. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

76. Batman merkezden ben ali. Slm sayfanız cidden hayran edici, sağolun 08-02-2021 01:05:18

77. Ağrı merkezden ben mehmet. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, saolun 08-02-2021 12:35:21

78. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 323

79. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, saolun

80. Gürbüz Reply

selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, şukuladım

81. Afyon dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 89

82. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

83. Merhaba paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım

84. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 499

85. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 318

86. Çanakkale dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Mrb sayfanız inan ki çok güzel, face de paylaştım , ziya – 183

87. Denizli dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Mrb siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 295

88. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki iyi, tebrikler , Gürbüz – 20

89. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, teşekkürler , doruk – 338

90. Burdur dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 51

91. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , – 287

92. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten mükemmel, saolun , memo – 15

93. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfan süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım

94. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 358

95. Mersin merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla hayran bıraktı, teşekkürler 22-05-2021 15:48:58

96. Tunceli dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 89

97. Elazığ dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Selam web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 157

98. Sivas merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız vallaha iyi, sağolun 30-05-2021 06:57:26

99. elif yılmaz Reply

Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

100. İzmir merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-06-2021 19:50:35

101. Ardahan dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhabalar sayfan cidden güzel, saolun , memo – 423

102. Bu konu : ” Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , banu – 284

103. Konya merkezden ben banu. Selam web siten süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 08-06-2021 05:15:48

104. Zonguldak dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhabalar web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 346

105. Şanlıurfa dan kimler var. Budizm komplosu uyumsuzlukları aptal yerine koyuyor . Merhaba siten valla çok güzel, face de paylaştım , Emine – 339

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link