Kategoriler
Genel

Buffalo’da yaşlı bir adamı itmekle son polis sahnesi sahnelenirse, George Floyd’a karşı aşırı güç de sahnelenebilir mi?

Şu anki olay: https://edition.cnn.com/2020/06/05/us/buffalo-police-suspension-shoving-man-trnd/index.html

Yaşlı beyaz adamın açıkça sorun aradığını fark edebilirim ve genç polisler, onu görmezden gelmek ya da onu gerçekten göründüğü tehlikeli durumdan korumak için bir kenara atmak yerine onu zorlamayı seçti.

COVID-19’da (enfekte olanlar için o yaş grubunda% 25 ölüm şansı) ironi veya protestoda getirilen potansiyel ölümcül silahlarla aşamalı bir olay gibi görünüyor. Siyasi çizgide, beyaz erkeklerin polis vahşeti olmaktan ziyade aşamalı bir ironik yoldan korunmaları da yardımcı olabilir.

George Floyd’un tedavisi filme alınan bir kamu sahnesi için benzer karikatür fazlalığına sahip gibi görünüyor, ancak daha çok acımasız tarafta. Derek Chauvin kamerada olduğunu biliyordu.

“Buffalo’da yaşlı bir adamı itmekle son polis sahnesi sahnelenirse, George Floyd’a karşı aşırı güç de sahnelenebilir mi?” için 16 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-06-2020 07:01:23

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, şukuladım 06-06-2020 07:23:05

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-06-2020 12:26:32

Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha iyi, tebrikler 09-06-2020 16:13:39

Kayseri merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 00:00:59

Afyon merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkat çekici, tebrikler 01-07-2020 13:20:32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir