Kategoriler
Genel

Buffalo’daki polisler tarafından bir ajitatör olarak itilen yaşlı adamı tasvir eden yazı, subtun Trump’ın ifadelerini desteklediği ve “profesyonel polis” olduğumuz izlenimini ustaca vermek için bir forum slayt girişimiydi.

Ve başarısız oldu. Bu konuda 170’den fazla yorum var. Bu kadar tartışmaya konu olan konular genellikle yanlış bir fikir birliği oluşturmaya çalışan şiltelerle ve kurmaya çalıştıkları bakış açısına karşı çıkan herkese zorbalıkla doludur. Ve cumhurbaşkanını eleştiren ya da burada uygulamaya çalıştıkları bu “yarı sağ” zihniyete uymayan herkese zorbalık yapmak için büyük bir baskı oldu.

Kısacası, güzel lanet amcıklar deneyin 👍

“Buffalo’daki polisler tarafından bir ajitatör olarak itilen yaşlı adamı tasvir eden yazı, subtun Trump’ın ifadelerini desteklediği ve “profesyonel polis” olduğumuz izlenimini ustaca vermek için bir forum slayt girişimiydi.” için 9 yanıt

Trabzon merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, şukuladım 12-06-2020 00:10:39

Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi valla güzel, linkedinde paylaştım 22-06-2020 03:16:36

Artvin merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, saolun 02-07-2020 21:09:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir