Buffy The Vampire Slayer 2. Sezon 5. Bölüm “Sürüngen Çocuk”ta, güçlü elit ailelerden üniversiteli çocukların bir Sürüngen Şeytanına taptığı ve zenginlik ve güç karşılığında genç kadınları ritüel olarak kurban ettiği bir kardeşlik evi.

Buffy sürüngen iblisi öldürdüğünde, bu kardeşlik çocukları ve aileleri tüm servetlerini ve güçlerini kaybederler (Düşen kârlar, IRS baskınları, toplantı odasındaki intiharlar).

Bu bölümün Ekim 1997’de yayınlandığını unutmayın. O zamanlar, batılı seçkinlerin sürüngen şeytanlarına taptığına dair pek çok hikaye olduğunu sanmıyorum. Bu buffy şov zamanının ötesinde görünüyor.

Sanki sanat hayatı taklit ediyormuş gibi geliyor. Amerikan televizyon programlarının özellikle 1990’larda bu şeyler hakkında konuşmasına izin verilmesine şaşırdım.

Author

26 Comments

1. Kilis dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Merhaba paylaşım gerçekten çok iyi, saolun , Hasan – 209

2. Uşak dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Merhabalar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 113

3. Gaziantep merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım 20-07-2021 16:52:20

4. Burdur merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi cidden çok iyi, saolun 23-07-2021 01:19:28

5. Niğde dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Selam paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 63

6. Tokat dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Merhaba web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 273

7. Şırnak dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Slm sayfan ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 303

8. Muğla dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Mrb paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun , emin – 50

9. Yozgat merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 01-08-2021 11:59:09

10. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Afyon merkezden ben hatice. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-08-2021 16:29:49

12. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . Slm web siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 127

13. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun

14. Bu konu : ” Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 208

15. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, teşekkürler

16. Kütahya merkezden ben banu. Slm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-08-2021 20:19:33

17. Bu konu : ” Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, teşekkürler , hatice – 468

18. Aydın dan kimler var. Buffy The Vampire Slayer – Sürüngen Demon’a tapan Elit. Sanat ne zaman hayatı taklit eder? . selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 443

19. Bursa merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım 08-09-2021 10:02:15

20. Kütahya merkezden ben Hasan. Selamlar sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 11-09-2021 08:53:27

21. Merhabalar bu web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım

Write A Comment