Bu yüzden bugün sendika salonuma bir Marangoz yerel salonuna gittim … ve bana aşı yaptırıp yaptırmadığımı sordular. Hayır dedim, eğer yaparsam kendim ve benim için 8 saatlik bir çek kazanabileceğimi söylemeye devam edeceğini söyledim. aşı kanıtı olan eş. İlk düşüncem “siktir et bu tüyler ürpertici” oldu

36 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhabalar siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 231

2. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, şukuladım , Emine – 113

3. Burdur dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . merhaba arkadaşlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , hatice – 317

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , elif yılmaz – 89

5. Muş merkezden ben ali. Selam sayfanız inanki çok iyi, facebookta paylaştım 18-05-2021 10:51:42

6. Çankırı dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim hayran edici, face de paylaştım , – 476

7. Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inanki hayran edici, face de paylaştım 19-05-2021 22:58:42

9. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 402

10. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , elif yılmaz – 248

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 227

13. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . Selamlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 250

14. Merhaba herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler

15. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . Merhaba herkese web siten vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 90

16. Sivas merkezden ben hatice. Selam siteniz yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 04-06-2021 06:07:55

17. Bolu merkezden ben ali. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 08-06-2021 13:44:26

18. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler

19. Ankara dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 267

20. Osmaniye dan kimler var. Bugün bana komik bir şey oldu . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 9

21. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler , ahmet – 118

22. Gaziantep merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-06-2021 06:10:57

23. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, saolun , banu – 19

24. Osmaniye merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 23:35:31

25. Rize merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-06-2021 17:29:32

26. Gürbüz Reply

Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 28-06-2021 23:27:14

27. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Emine – 269

28. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 419

29. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran edici, sağolun , gaye – 338

30. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 65

31. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 182

32. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 229

33. Bu konu : ” Bugün bana komik bir şey oldu ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , – 271

34. Kastamonu merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 26-07-2021 02:47:49

35. Rize merkezden ben memo. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 28-07-2021 06:04:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link