https://www.fox9.com/news/search-warrant-shakopee-homicide

Tüm Muhafazakar alternatif sosyal medya siteleri oybirliğiyle bu konuda endişelenmememi ve olumluya odaklanmamı söylüyor. WTF oluyor??? Aynı gün NYT, Pillow Guy’ın demokrasiyi sona erdirebileceğini söyledi… kahretsin. DAİŞ tarzında olabildiğince kafası kesildi.

39 Comments

1. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 176

2. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

3. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-07-2021 07:42:34

4. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , mehmet – 176

5. Hatay merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın vallaha billaha güzel, teşekkürler 30-07-2021 07:47:29

6. Kars merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanki iyi, twitter da paylaştım 30-07-2021 07:47:59

7. Bolu dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Selam herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 293

8. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden iyi, şukuladım , banu – 251

9. Mrb web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Slm sayfanız valla iyi, şukuladım , mehmet – 468

11. Selam bu web sitesi yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Selam sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ahmet – 318

13. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 107

14. Amasya merkezden ben Hasan. Slm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 30-07-2021 07:55:08

15. Adana dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun , ziya – 216

16. Kastamonu merkezden ben gaye. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 30-07-2021 08:33:57

17. Antalya dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Merhabalar siteniz inanki güzel, şukuladım , Emine – 93

18. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 00:44:20

19. Şanlıurfa merkezden ben emin. Selam herkese siten vallaha billaha mükemmel, sağolun 31-07-2021 06:20:43

20. Bitlis merkezden ben memo. Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2021 08:12:31

21. Amasya dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Selam sayfa vallaha güzel, teşekkürler , mehmet – 59

22. Kocaeli merkezden ben memo. Merhaba siten ciddiyim hayran edici, şukuladım 08-08-2021 06:04:19

23. Batman dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 70

24. Erzincan dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Merhaba paylaşım harbiden iyi, face de paylaştım , Hasan – 387

25. Kahramanmaraş dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Merhaba herkese siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 375

26. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, şukuladım , – 403

27. Kırşehir dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Mrb paylaşımın valla iyi, şukuladım , memo – 231

28. Şırnak dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . Mrb bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , ahmet – 138

29. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden çok iyi, sağolun , memo – 95

30. Isparta merkezden ben hatice. Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-08-2021 20:19:38

31. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 277

32. selam arkadaşlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, saolun

34. merhaba arkadaşlar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

35. Şırnak dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . selamun aleyküm web siten inan ki güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 431

36. Bu konu : ” Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 433

37. Iğdır dan kimler var. Bugün başı kesilen bir kadın vardı ve bunu sosyal medyaya yükleyen biri tarafından çekildi. O . selamun aleyküm web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 373

Write A Comment