Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD

Bugün 825 dawson sürücü paketi 11, Newark DE 19713’ten gönderilen bir posta parçası aldım. İçeride küçük bir metal anahtarlık ve başka hiçbir şey yoktu. Delaware’den hiçbir şey satın almadım ve orada yaşayan birini de tanımıyorum. Adresi Google’a yazdıktan sonra, oldukça sık aranıyormuş gibi otomatik olarak doldurur. Ayrıca bir yıl önce artık oturmadığım bir konuta yönelik olduğunu da belirtmek gerekir. Hâlâ iletildi ve aldım, ama biraz ürküyorum ve huzursuzum ve ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Merak ediyorum da başka biri var mı yoksa adresle ilgili bilgisi var mı?

İzleme kontrol edildiğinde, ilk olarak Rochester’da ortaya çıkmış gibi görünüyor, ancak gönderenin adresi Newark adresidir.

“Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD” üzerine 48 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:54:32

2. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-09-2020 11:43:05

3. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, twitter da paylaştım 08-09-2020 09:51:02

4. Batman merkezden ben gaye. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:18

5. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 09-10-2020 09:31:22

6. Muş dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 224

7. Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 20:15:56

8. Sakarya dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , gaye – 216

9. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 431

10. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 01-12-2020 16:33:08

11. Erzincan dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 499

12. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 303

13. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , banu – 35

14. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 170

15. Denizli dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, sağolun , hatice – 375

16. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 203

17. Erzincan dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhaba paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 264

18. Sinop dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 391

19. Çankırı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 22:03:23

20. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, saolun , doruk – 247

21. Karaman dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 430

22. Şanlıurfa dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 44

23. Antalya dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 342

24. Adıyaman merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler 25-01-2021 06:00:41

25. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 34

26. Elazığ merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 06-02-2021 03:55:19

27. Kilis dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 82

28. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 251

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link