Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD

Bugün 825 dawson sürücü paketi 11, Newark DE 19713’ten gönderilen bir posta parçası aldım. İçeride küçük bir metal anahtarlık ve başka hiçbir şey yoktu. Delaware’den hiçbir şey satın almadım ve orada yaşayan birini de tanımıyorum. Adresi Google’a yazdıktan sonra, oldukça sık aranıyormuş gibi otomatik olarak doldurur. Ayrıca bir yıl önce artık oturmadığım bir konuta yönelik olduğunu da belirtmek gerekir. Hâlâ iletildi ve aldım, ama biraz ürküyorum ve huzursuzum ve ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Merak ediyorum da başka biri var mı yoksa adresle ilgili bilgisi var mı?

İzleme kontrol edildiğinde, ilk olarak Rochester’da ortaya çıkmış gibi görünüyor, ancak gönderenin adresi Newark adresidir.

“Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD” üzerine 18 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:54:32

2. Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-09-2020 11:43:05

3. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, twitter da paylaştım 08-09-2020 09:51:02

4. Batman merkezden ben gaye. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:18

5. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 09-10-2020 09:31:22

6. Muş dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 224

Yorum yapın