Bugün 825 dawson sürücü paketi 11, Newark DE 19713’ten gönderilen bir posta parçası aldım. İçeride küçük bir metal anahtarlık ve başka hiçbir şey yoktu. Delaware’den hiçbir şey satın almadım ve orada yaşayan birini de tanımıyorum. Adresi Google’a yazdıktan sonra, oldukça sık aranıyormuş gibi otomatik olarak doldurur. Ayrıca bir yıl önce artık oturmadığım bir konuta yönelik olduğunu da belirtmek gerekir. Hâlâ iletildi ve aldım, ama biraz ürküyorum ve huzursuzum ve ne düşüneceğimi bilmiyorum.

Merak ediyorum da başka biri var mı yoksa adresle ilgili bilgisi var mı?

İzleme kontrol edildiğinde, ilk olarak Rochester’da ortaya çıkmış gibi görünüyor, ancak gönderenin adresi Newark adresidir.

Author

65 Comments

1. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Mrb sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

3. Osmaniye merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 12-08-2020 19:54:21

4. Sakarya merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi harbiden hoşuma gitti, şukuladım 13-08-2020 21:03:47

5. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, şukuladım

6. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-08-2020 18:54:32

7. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Slm sayfa inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 22:28:05

8. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 02-09-2020 11:43:05

9. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

10. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan valla iyi, twitter da paylaştım 08-09-2020 09:51:02

11. elif yılmaz Reply

Mrb web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

13. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

15. Batman merkezden ben gaye. Selam sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 02-10-2020 11:22:18

16. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sağolun 09-10-2020 09:31:22

17. Muş dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 224

18. Denizli merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-10-2020 20:15:56

19. Sakarya dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selamlar paylaşımınız yeminle çok güzel, sağolun , gaye – 216

20. Hakkari merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz gerçekten güzel, şukuladım 08-11-2020 05:07:54

21. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 431

22. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfan süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 01-12-2020 16:33:08

23. Gümüşhane merkezden ben . Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 05-12-2020 06:11:52

24. Erzincan dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 499

25. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 303

26. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım , banu – 35

27. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 170

28. Denizli dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . selamun aleyküm web siten yeminle hayran edici, sağolun , hatice – 375

29. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, tebrikler

30. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 203

31. Erzincan dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhaba paylaşımın cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 264

32. Gürbüz Reply

Selamlar web siten harbiden mükemmel, teşekkürler

33. Sinop dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 391

34. Çankırı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 22:03:23

35. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanki hayran edici, saolun , doruk – 247

36. Karaman dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 430

37. Şanlıurfa dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhabalar paylaşımın inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 44

38. Antalya dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 342

39. Adıyaman merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim mükemmel, tebrikler 25-01-2021 06:00:41

40. Selamlar paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

41. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 34

42. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

43. Elazığ merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 06-02-2021 03:55:19

44. Kilis dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 82

45. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , – 251

46. Tokat dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 128

47. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

48. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 414

49. Karaman merkezden ben doruk. Selamlar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-03-2021 15:20:01

50. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Selam herkese paylaşım yeminle güzel, saolun 25-03-2021 06:01:54

51. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler

52. Merhaba herkese sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, sağolun , Gürbüz – 211

54. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . selamun aleyküm web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 424

55. Isparta dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . Merhaba herkese sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 60

56. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım

57. Bitlis dan kimler var. Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 251

58. Selam siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

59. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 54

60. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun , ali – 361

61. Bu konu : ” Bugün biraz tüyler ürpertici bir posta aldım, NY, ABD ” çok güzel. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 389

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link