Bugün CDC’den garip bir telefon aldım

Numarayı tanımadığım için çağrıya cevap vermedim, ancak CDC 6 – 24 aylık çocuklar arasında aşı olup olmadığını öğrenmek için aradı.

Yaş aralığından biraz uzak olabilirim ama temelde yürümeye başlayan çocuklara atıfta bulunuyordu. 877-220-4805 geri arama numarası (Anket numarası) için arama sonuçlarında çıkan web sitesine gittim ve doktorunuzdan aşı kayıtlarını isteyeceklerini söyleyen bir SSS bölümü var …

Beni biraz şaşırtan, daha büyük çocukları da aramaları, SSS bölümündeydi. Bu yüzden, daha büyük çocukları aradıklarını ve benim telefon görüşmemin yeni yürümeye başlayan çocuklara yönelik olduğunu bilerek, o yaş aralığında çocuklarım olduğunu bilmek için bir yerden veri kullandılar. Ayrıca bıraktıkları sesli postada numaramın tamamen rastgele seçildiğini söylediler.

Ne halt? Ailemin sağlığı ve bu sağlığı sürdürmek için seçtiğimiz süreç, ekleyebilirim ki, bizim dışında kimsenin işi değil. Bu çağrı, bugün saat 9-23-20 yaklaşık 20:00 CST’de gerçekleşti.

“Bugün CDC’den garip bir telefon aldım” üzerine 21 yorum

1. Hatay merkezden ben ziya. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 01:25:04

2. Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 01:25:44

3. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 24-09-2020 01:26:52

4. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler 24-09-2020 01:27:28

5. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun 24-09-2020 08:12:52

6. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sağolun 24-09-2020 11:33:23

7. Rize dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 150

Yorum yapın