Numarayı tanımadığım için çağrıya cevap vermedim, ancak CDC 6 – 24 aylık çocuklar arasında aşı olup olmadığını öğrenmek için aradı.

Yaş aralığından biraz uzak olabilirim ama temelde yürümeye başlayan çocuklara atıfta bulunuyordu. 877-220-4805 geri arama numarası (Anket numarası) için arama sonuçlarında çıkan web sitesine gittim ve doktorunuzdan aşı kayıtlarını isteyeceklerini söyleyen bir SSS bölümü var …

Beni biraz şaşırtan, daha büyük çocukları da aramaları, SSS bölümündeydi. Bu yüzden, daha büyük çocukları aradıklarını ve benim telefon görüşmemin yeni yürümeye başlayan çocuklara yönelik olduğunu bilerek, o yaş aralığında çocuklarım olduğunu bilmek için bir yerden veri kullandılar. Ayrıca bıraktıkları sesli postada numaramın tamamen rastgele seçildiğini söylediler.

Ne halt? Ailemin sağlığı ve bu sağlığı sürdürmek için seçtiğimiz süreç, ekleyebilirim ki, bizim dışında kimsenin işi değil. Bu çağrı, bugün saat 9-23-20 yaklaşık 20:00 CST’de gerçekleşti.

Author

73 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, saolun

2. Mrb sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

3. Merhaba sayfan inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bursa merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, saolun 24-09-2020 01:24:55

5. Hatay merkezden ben ziya. Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2020 01:25:04

6. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım

7. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 24-09-2020 01:25:29

8. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 01:25:44

9. Merhaba herkese sayfan inan ki hayran bıraktı, saolun

10. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 24-09-2020 01:26:52

11. Karabük merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız yeminle mükemmel, teşekkürler 24-09-2020 01:27:28

12. Selam herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler

13. Slm siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

14. Balıkesir merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun 24-09-2020 08:12:52

15. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, sağolun 24-09-2020 11:33:23

16. selamun aleyküm sayfan cidden çok güzel, facebookta paylaştım

17. Merhaba paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

18. Gürbüz Reply

Mrb paylaşım inanki dikkat çekici, şukuladım

19. Rize dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 150

20. Eskişehir merkezden ben Hasan. Mrb siteniz inan ki iyi, tebrikler 25-10-2020 17:08:21

21. Konya dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . selamun aleyküm web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 376

22. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Emine – 247

23. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, tebrikler , Hasan – 239

24. Sinop merkezden ben doruk. Selam herkese web siten vallaha mükemmel, sağolun 08-11-2020 18:40:01

25. Kastamonu dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 281

26. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 415

27. Kütahya merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-11-2020 01:27:51

28. Çanakkale dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam sayfanız harbiden çok iyi, face de paylaştım , memo – 353

29. Konya dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 114

30. Tokat dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Slm paylaşım cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 209

31. Sinop dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , – 170

32. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, tebrikler , hatice – 311

33. Slm paylaşımın vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

34. Ardahan dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese sayfa inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 149

35. Kocaeli dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 308

36. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ali – 255

37. Kırşehir dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 391

38. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, şukuladım

39. Van dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 148

40. Merhaba sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

41. Bursa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım 17-01-2021 11:14:22

42. Siirt merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-01-2021 08:06:22

43. Şanlıurfa dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Merhaba paylaşım cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 278

44. Tunceli dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Mrb sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 104

45. Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

46. Burdur dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Selamlar paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 455

47. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

48. Slm siteniz vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

49. Samsun merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 18-03-2021 21:41:27

50. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 197

51. Şanlıurfa dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 403

52. Selam herkese web siteniz inan ki iyi, linkedinde paylaştım

53. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun , ziya – 309

54. Gürbüz Reply

Ordu dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 217

55. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , ahmet – 200

57. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

58. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 07-05-2021 04:16:04

59. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Slm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 386

60. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, saolun

61. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden güzel, sağolun , Hasan – 332

62. Selam herkese paylaşımın harbiden mükemmel, twitter da paylaştım

63. Artvin merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, tebrikler 08-06-2021 05:22:39

64. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-06-2021 18:41:03

65. Bu konu : ” Bugün CDC’den garip bir telefon aldım ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden iyi, twitter da paylaştım , ali – 406

66. Aksaray dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım , gaye – 220

67. Van dan kimler var. Bugün CDC’den garip bir telefon aldım . Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, saolun , – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link