Bugün covid kilitlenmesi hakkında yeni düşünceler – arkadaşının karısı covid ile ilgili komplikasyonlardan öldü

Bugüne kadar, spektrumun “covid histerisi aşırı uçtu” konusunda oldukça sağlam bir şekilde çalıştım, hatta verilerin gerçekte ne anlama geldiğine dair netlik elde etmeye çalışarak bu alt bölüme sorular gönderdim. Corbett serisini, Plandemik belgelerini, vb. İzledim, eminim birçok insanda olduğu gibi.

Bugün, arkadaşımın karısının covid ile ilgili komplikasyonlardan öldüğünü öğrendim. İleri diyabet de dahil olmak üzere halihazırda oldukça ciddi sağlık sorunları vardı. Bu kadar yakından tanıdığım covid ile “(covid’e kıyasla)” ölen ilk kişi ve söylemeliyim ki, bu beni birçok şeyi yeniden düşündürüyor.

Tam kilitlenme, her yerde maskeler ve zorunlu aşılar doğru cevap mı? Bu konuda dün olduğumdan daha az ateşliyim. Ama ben de% 100 evet değilim. Sınırsız kısıtlamalar, son derece düşük enfeksiyon oranlarına sahip topluluklardaki işletme sahipleri gibi insanlara zarar veriyor. Nüfus yoğunluğu, yüksek risk gruplarındaki insanların sayısı, mevcut enfeksiyon oranları vb. Gibi konularda dikkatlice düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gates vakfı bunun içinde para için mi? Kesinlikle öyle düşünüyorum. CDC ve WHO’nun güvenliği ihlal edilmiş kuruluşlar mı? Evet.

Komorbiditeler önemli mi? Şimdi, eskisinden daha iyi anlıyorum ve muhtemelen davranışımı biraz daha düşünceli olacak şekilde ayarlayacağım.

Sadece bunu paylaşmak istedim. Umarım herkes bu karmaşık zamanlarda kendi yolunu bulmuştur.

“Bugün covid kilitlenmesi hakkında yeni düşünceler – arkadaşının karısı covid ile ilgili komplikasyonlardan öldü” üzerine 17 yorum

1. Van merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun 03-09-2020 01:10:47

2. Bilecik merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun 03-09-2020 09:58:17

3. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 16:40:10

4. Kayseri merkezden ben Aylin. Slm sayfa gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 04:17:59

5. İzmir merkezden ben gaye. Merhaba sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 15-09-2020 15:35:32

6. Manisa merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-09-2020 06:34:59

7. Çankırı merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 20:03:10

8. Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:20:29

9. Trabzon merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten valla iyi, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:30:13

10. Bu konu : ” Bugün covid kilitlenmesi hakkında yeni düşünceler – arkadaşının karısı covid ile ilgili komplikasyonlardan öldü ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 320

Yorum yapın