Teksas’taki büyük bir hastanedeki yöneticiler, Covid başvurularının pandemi sırasında yaklaşık 12 gün içindeki en yüksek seviyeye yakın olmasını bekliyor. Bu süre zarfında insanlar koridorlara yığıldı ve sonsuza dek kullanılmayan birimlerde odalara yığıldı. Bu sefer dışında kadro sıkıntısı da var. Hastane personeli arasında yaklaşık %75 aşılama oranına sahiptir. Ve bu hafta covid testi pozitif çıkan personelin yaklaşık %75’i aşılanmıştır. Hiçbiri hastaneye kaldırılmadı, bu yüzden umarım ciddi hastalıklardan korunmaya yardımcı olur, ancak hemşireler pozitif olduklarında çalışamazlar. Aşı, personelin virüsü kapmasını ve karantinaya alınmasını engellemiyor. Devlet, acil personel yardımı fonu taleplerini reddetti. Seyahat acenteleri Louisiana ve Florida’da zaten yoğun iş sözleşmeleriyle meşguller. Pek çok insan işten ayrıldı ve daha fazlası son birkaç vardiyasında olduklarını söylüyor. Yorgunlar, travma geçiriyorlar ve bunu duygusal olarak tekrar yapmak istemiyorlar/yapamıyorlar. Bunun da ötesinde, şirket aşıyı zorunlu kıldı ve şimdi planlanmakta olan organize bir hastalık grevi çağrısı var. Genel bir kıyamet duygusu var ve hastane sistemi patlamak üzereymiş gibi hissediyor.

Author

27 Comments

1. Bursa dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . selamun aleyküm siten süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Emine – 235

2. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 151

3. Selamlar web siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 69

5. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok iyi, sağolun , emin – 447

6. Sivas dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, face de paylaştım , ahmet – 314

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla iyi, saolun , Gürbüz – 101

8. Şanlıurfa dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 435

9. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım

10. Mrb paylaşım inanki çok güzel, twitter da paylaştım

11. selamun aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, tebrikler

12. Kırşehir dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun , hatice – 172

13. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 194

14. Edirne dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Selam web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 127

15. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 386

16. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, twitter da paylaştım

17. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Selam sayfanız valla çok güzel, saolun , Aylin – 115

18. Kars dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , hatice – 167

19. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 411

20. Kırıkkale dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 358

21. Erzurum merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:19:42

22. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 277

23. Kırklareli dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 101

24. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 304

25. Bu konu : ” Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. ” çok güzel. Merhaba web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 416

26. Bolu dan kimler var. Bugün güneybatı Teksas’ta bir adam hastane yöneticisiyle konuştu. . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 85

27. Bilecik merkezden ben banu. Merhaba siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-09-2021 06:03:17

Write A Comment