Kategoriler
Genel

Bugün Londra Real’de Dr Buttar’ın Metin Özeti. Zaman damgalarıyla ilk 30 dakika.

Hatalar için özür dilerim. Ben hızlı bir şekilde yazıyorum ve sonra onu aramak için üzerinden gidecek. Dr Kimtar bu podcast% 97 konuşuyor ve Brian sadece soru soruyor çünkü kim konuşuyordu yazmadım. Bir bağlam sürdürmek ve yeterince açık olmak için elimden geleni yaptım.

Bu kimsenin doğru olduğunu söylemiyor, sadece izlemek istemeyen veya abonelik ödeme duvarını geçmeye çalışan insanlar için bazı bilgiler veriyor. Yarın daha fazla parça geliyor. Bunu yazıyorum çünkü yazdıracağım ve topluluğumdaki bazı panolara göndereceğim. İnsanların MSM’nin onları beslediğinden daha az bir bakış açısı görmesi gerekir. Niyetim başka bir bakış açısı getirmek. Bu kadar. FARKLI bir bakış açısı. Doğru ya da yanlış değil. Başka biri bana yardım etmek isterse, tüm puanları özetleyin lütfen notlarınızla dm yapın.

Sevgi ve saygı ile.

00.00 Dr Rashid Butter: Kemik hastalıkları doktoru ve yazarı. Genel cerrahi ve acil tıp eğitimi. Ayrıca ABD Ordusu’nda tugay cerrahı olarak görev yaptı. Kitap: Doktoru Uzak Tutmak İçin 9 Adım bir WSJ en çok satan ürünüdür. COVID 19 kapsamında mevcut küresel tehdide ilişkin farkındalığı artırmak ve gerçeği paylaşmak için röportaj.

01.40 Dr Buttar’ın bir videosu son zamanlarda Youtube’da yasaklandı ve 9.000.000 görüntüleme aldı. Daha fazla sansürden kaçınmak için bu röportaj London Reals’ın yeni dijital özgürlük platformu @ Londonreal.tv üzerinden yayınlandı

02.54 9.000.000’dan fazla görüntülemeye sahip video yasaklandı. Bu kadar tartışmalı olan neydi?

03.10 Videolar mutli parçası ve 19 covid hakkında. İnsanlar gerçeği istiyor. Bu yüzden bu videoların görüntüleme sayısı çok yüksekti. İnsanlar gerçeği söylediğini görmek için dokümanlar rezonansı alıyorlar.

04.10 korku gerçeği ve duygu farklı frekanslarda yankılanıyor. Birçok insan izliyor çünkü gerçeğe ayarlanmışlar. Frekansta yankılanıyorlardı. Neden sansürleniyor? TPTB orada gerçeği istemiyor. İnsanların istediği çekişe sahip olan her şeyi kapatırlar. Mesaj güçlendirme ile ilgilidir. İnsanlara bilgiyi gösterin ve kendi akıllarını kullanarak bir sonuca varmalarına izin verin. Doc sadece bilgi sunuyor. Sen karar ver. Bu, TPTB’yi karşılayamazlar.

05.06 Sansür, zalim hükümetler için İLK adımdır.

05.55 Herkesi sansürleyen küresel bir gündem var. BÜYÜK bir sorun var. Planlarını getirmek için COVID kullanmanın bahanesi.

06.14 Bruce Lipner, Mia Peoples ile bir video yayınladı. Video, 2019’da olması gereken korkunç bir şeyle ilgiliydi. Bu yüzden Doc çıldırdı. Olmadığı zaman, bu insanları bir mesaj göndermek için bir araya getirdi. Kalbimizde sevgi, şükran ve şefkat tutun. Yaradan’dan bu evrimsel zamanda onları desteklemelerini istediler. Pozitifliği geliştirme fikri boyunca bile şaka yapıyorlardı. MESAJ çeşitli platformlarda sansürlendi.

08.00 7 toksisite. Bizi 6 ile vurdular. Şimdi ruhumuza saldırmaya çalışıyorlar.

08.20 Brian, sansür gerçekleşene kadar her zaman diğer adam olduğunu söylüyor. Sansürlenen milyonlarca görüntülemeyle milyonlarca video izlemiştir.

09.10 Dr buttart diğer insanlarla gördükleri hakkında konuştuğunda nerede başlar?

09.17 İnsanlar bir şeyin doğru olmadığını söylüyor. Sadece hissediyorlar. Hisset. 6 m arayla mı? Ve sosyal mesafeyi koruyun. 20 kişilik max grupları… .. Yine de uçaklar uçuyor. Uçaklarda etrafta dolaşan insanlar. İleri sürülen mot salak düşünce süreci. Bu gerçekten bir pandemi olsaydı. İnsanlar gerçekten ölüyordu. Ölüm belgesi vermeyeceklerdi. Furloughing hemşire ve doktorlar eve gitmelerini söylüyor. Bizi korkutmak için hastanelerin görüntülerini kullanmak ve medya öykülerinde kullanmak olmazdı. Medya, İtalya’da kullanılan tam bir tıbbi odada doktorların görüntülerini kullandı. Daha sonra aynı görüntülerle new york’ta kullanıldı.

10.15 Kendi covid serisinin 5. bölümünde yer alan 7/9 video vardı ve / veya web siteleri, 5. bölümü yayınlanmadan 2 saat önce kaldırıldı.

10.42 Video, aslında covid teşhisi konmuş birini arayan bronx NY’daki adamdan kullanıldı. Bu video yayından kaldırıldı. Video yaratıcısı, eğer hayatının new york’ta covid hastası olan birini bulmaya bağlı olup olmadığını söyledi. HASTANEYİN DIŞINDA KALDI.

11.14 Covid bile var mı?

11.30 dr buttars söz ve yanlış yorum almak insanlar var. Kendi ailesinde bir yarılma oldu. Evet bir covid 19 vardır. Bir koronavirüsün shc014 yüzey antijenidir.

11.52 korona ilk kez 1960’larda yayınlandı. İlk çalışma 63 veya 68’de yapılmıştır. Koronavirüs üzerinde binlerce çalışma yapılmıştır. Nispeten eylemsiz bir virüs türüdür ve her yerde bulunur.

12.18 Bundan bahsederken geleneksel viralojik modeli kullanıyor. Gözlemleri dayandırmak için hangi modeli kullanırsanız kullanın, sonucun aynı olması önemli değildir. Covid 19. Normal korona virüsü aldılar. Sch014 wildtype suşu ve bu tip korona virüsü üzerindeki bir yüzey anjendir. Sonra manipüle SARS koronavirüsü aldı … birleştirmek için arka kemiği aldı. Daha sonra MERS’tan ortolog ve HIV’den ortolog aldı, son derece virülan yüksek dirençli bir korona virüsü yapmak için.

13.35 Kim bunlar? Doktor Buttard sadece bildiklerini, bildiklerini sunuyor. Kim olduklarını bilmiyor. Ama bize kırıntıların nerede olduğunu söyleyebilir.

14.06 hikaye basit. 2014 yılında ABD hükümeti, birçok bilim insanının protestolarına dayanarak bir karar verdi. Kimerik araştırma, doğal olarak oluşan bir şeyi almak ve daha sonra morfolojik olarak ayarlamak, temelde DNA ve RNA’dan bileşenleri almak ve manipüle etmek, frankenstein mutant virüsleri oluşturmaktır. Amaç bir şeyi daha işlevsel hale getirmektir. Neden doğal olarak oluşan bir şey alıp daha güçlü hale getirelim? Bunu yaparlar çünkü bu işlev kazanımlarını incelemeleri gerekir, böylece hangisinin en ölümcül olduğunu önceliklendirebilirler.

15.20 Bu kıvılcımı büyük bir ateş yakmak için kullanacağımı söylemek gibi, böylece hangi kıvılcımın en zararlı olduğuna karar verebilirim, böylece ona karşı savunmak için prirotize edebiliriz. Asinine, cahil ve son derece şüphelidir. Dr Buttar suçlunun soykırım yaratma potansiyeli olduğunu söylüyor.

16,00 ABD doları Artık kimerik araştırma olmadığını kabul ediyor ve söylüyor. 2015 yılında sağlık enstitüsünde yüksek direktörlüğe sahip olan Dr. Fauci, bu kimerik araştırmaya devam etmek için farklı bir ilçe… çin… finanse etti. Bunu finanse etmek için 3.7m vergi parası kullandı.

16.30 ABD bu kimerik süreci başlattı. Şapel tepesindeki North Carlona Üniversitesi’nde doğa dergisinde yayınlandı. İlgili insanlar NC, harvard, İsveç ve Wuhan’dan geliyordu.

16.45 Wuhan’dan Dr. Shi, Çin’e geri döndü. İlk koronavirüs Aralık 2019’da bildirildi. Yarasalardan geldiğini belirten bir kağıtla çıktı. GERÇEĞİ BİLİYOR.

17.05 manipüle ettikleri orijinal koronavirüs insan kültürüne karşı çok dirençliydi. Hayatta kalmak ve kendini sürdürmek için onu manipüle etmek zorunda kaldılar. Aldıkları yarasalardan doğal olarak oluşan virüs kültür değildi. İnsan hücre ortam kültürü canlılığı reddeder.

17.33 Tüm bileşenler doğal olarak bir hayvandan insana atlamaz. İnsanlar olarak biz bunu yapmaya çalışmak için içeri giriyoruz.

18.03 Doğal olarak oluşan bir virüsü manipüle etmek, kimin araştırmalarının yapılmaması gerektiği bir gov moratoryumu kurulduktan sonra daha virülan, dayanıklı, daha zararlı hale getirmek için neden kullanmak istersiniz? Hiçbir işlevi yoktur. BT insanlığa hizmet etmez, sadece yok etme gücüne sahiptir.

18.30 Neden bu kadar tehlikeli bir şey alıp kendi sınırlarınızdan Çin gibi bir yere taşıyın? Bu çok tuhaf…

18.48 SORUŞTURMADIĞIMIZ, neden saf olmanın aksine nedenini soracağız.

19.00 Covid 19 13’e gidemez. Havayla bulaşabilen tek şey küçük çiçek hastalığı, tüberküloz ve eboladır. BAŞKA HER ŞEY YALAN! Tükürük / sıvılar bir yüzeye düşer ve orafices yoluyla vücuda aktarılır (yeme tırmalaması)

19.42 9 milyondan fazla görüşün olduğu video, doktorlara ve bilim adamlarına karşıydı. NEDEN SÖZLÜYOR? Dominik Ezo, emekli leo. Ona kalbinin dibinden teşekkür etti çünkü Doc gerçekten neler olup bittiğinin farkında olan tek kişi.

20.25 Doktorlar sansürleniyor. NY doktorları dr buttar ilk elden bilgi veriyor. Evet, solunum sorunları var. Evet hastanelerde akın var. Hayır, bu bir virüs değil. Ne olduğunu bilmiyoruz. Hipoksik bir yaralanma gibi görünüyor. Yükseklik hastalığına benziyor. Etkili davranılmaması.

21.05 Birisi solunum yardımına ihtiyaç duyduğunda normal erişimi atlıyorlar. CPAP. Bi-pap. Bakılmamak bile reddediliyor. Dün bir hemşire NY’da neler olup bittiğini aktardı.

21.30 Diyor ki: insanları öldürüyorlar. Hiçbir şey yapmıyorlar. Birisinin kodu var mı? Yanıt vermiyorlar. Normalde yaptıkları şeyleri yapmıyorlar. Neden öldürülüyorlar?

21.51 Bu konuda birçok insan suç ortağı

21.56 Çin’i neden suçluyorsunuz? Dr.Fauci’nin bunu finanse etmek için yabancı bir hükümete 3,7 mil ödediği gerçeğini reddetmez.

22.15 2014 yılında tespit edilmiştir. 2015 Çin’e taşındı. 4 yıl içinde insanlara geçmenin bir yolunu buldular ve sonra yanlışlıkla Çin’e mi salındılar?

22.28 2011’de zaten koronavirüsü insanlara sokmanın yollarını bulmuşlardı.

22.48 Bu yayınlanmış bilgilerdir. Bu sadece Dr Buttar’ın konuşması değil. Derginin editörlerini pt 3 “yozlaşmış bilim” de gösterdi. Bu çalışmalar çevrimdışına alınıyor. HIV ortologlarının 19 nolu kondisyona sokulduğundan bahsettiğinde dövülüyordu. Bu gerçek değildi. Dr Buttar çalışmayı kontrol etmeye gittiğinde gitti!

23.15 hong kong hastalarından biri iyi bağlanmış, varlıklı bir kişi çalışmayı aradığını buldu. Bu adam daha sonra çalışmayı Dr. Buttar’a gönderdi. Sonra Dr. Butar videoya koydu. Hatta IT, “WITHDRAWN” çalışmasında bile diyor. İnsanları gerçeği bulma yeteneğini inkar etmek için tarihi manipüle ediyorlar.

23.36 Bu 2015-2019’da şimdiki zaman çizelgesinde ne oldu?

23.49 Size söyleyebileceğim tek şey gerçekler. Gerçekler, sonlandırılsın ya da aktarılsın, kuzey carolina üzerinde çalışıyorlardı … Araştırmada kullanılan orijinal hücre hatlarının Fort Deitrich’ten olduğunu söyleyebilirim. Fort Dietrich, HIV / AIDS ile bağlantılıdır. MD Anderson’da laboratuvar bölümünün başı olan garth nickelson tarafından “proje günü zambak” yazılan kitap. İnsan deneyleri aşılar üzerinde yapılmıştır. Doktor meslektaşlarından biri gerçeği açığa vuracaktı… harris ilçesi, houston hapishane sistemi alıyorlardı … Ve bunu mahkmatmlara aşı test alanı olarak kullanıyorlardı.

24.49 Doc bunu ortaya koyacağını söylediğinde, hastanedeki ofisinde ölü bulundu. Görünen intihar. Çıkış yarası başının arkasında, çıkış yarası ön taraftaydı. Böyle şeylere bakmaya başladığınızda…. Tabii ki kimse bundan bahsetmiyor. Bu intiharların bir tarihi var. Dr Buttar’ın arkadaşı olan Dr Bradstreet, birlikte olduğu bir arkadaştı ve bir konferansta açılış konuşmacısıydı. Dr Buttar onunla konuşuyordu. Arkadaşının yeni bir kitabı vardı, evliydi, mutluydu. İki hafta sonra Kuzey Carolina’da ölü bulundu… florida’dan göğsüne ateşli silahla yaralanmış olmasına rağmen. Depresyon nedeniyle intihar etti.

25:40 Dr Buttar’ın bile garip bir insidansı vardı. İntihar olmadığını ve hayattan zevk aldığını söyleyen bir mesaj vermesi gerekiyordu. Bu, “intihar” olması durumunda intihar olmadığını başkalarına kurmaktı.

26.05 Nüfusu kontrol etmek için büyük bir küresel gündem var mı? Onlarca yıldır planlanıyor ve şimdi yoluna çıkan bu insanlar dışarı çıkarılıyor mu? Bu insanlar Covid’e suç mu veriyor? Bunun olduğunu düşündüğünüz şey bu mu?

26.22 Kesinlikle suç ortağı. Çin’e giden bir virüs ya da kimerik araştırma teknikleri olsun… teknoloji Kuzey Carolina’da geliştirildi ve öğretildi. Bunların hiçbiri ilgili değil. Yanlışlıkla mı yoksa kasıtlı olarak serbest bırakıldığını bilmiyor. ABD’nin ve diğer birçok ülkenin ve liderlerinin karmaşık doğasını açıklamıyor…. Ya kötü ya da iyi… ama yanlış bilgilendiriliyorlar. Dünyada bir suçluluk var.

27.30 Bu nereye gidiyor ???

27.40 bunlar gerçekler: Dr Fauci, iyi olmadığını bildiğimiz ilaçların tanıtımına katılmıştır. Bu, 1981’de HIV hakkında konuştuğu ve bir ilaç finanse ettiği ve bu ilacı üç yıl boyunca zorladığı ve birçok soruna neden olduğu zaman başladı. Sözde HIV’in profolaktik önlenmesi. Artık yaşam tarzı sorunlarını, rol oynayan birçok şeyi biliyoruz. Fakat 1984 yılında bir virüs tespit edilmeden önce bu ÜÇ YIL için baskı yaptı.

28.12 Dr Fauci fatura kapılarının cebinde. Virüsleri pencerelerden uzak tutamadı, ama şimdi virüsleri insanlardan uzak tutmak istiyor. Bakalım bunu nasıl yapmaya çalışıyor. Virolog, araştırmacı, doktor, bilim adamı olmayan fatura kapıları neden MSM’de virüsün insanlar üzerindeki etkisi hakkında konuşuyor. Tekrar toplanabilmemiz için 6 ay veya bir yıl önce nasıl gideceğimiz. Ayrıca aşılama, aşılama yoluyla depopülasyon hakkında konuştuğu da belgelenmiştir. Onun tarihine bakıyoruz ve bu öjeni fikrine yol açıyor.

28.55 Bill gates, birçok farklı ajansı finanse etti ve virüslerin yol açtığı hasar nedeniyle kendisine karşı dava açan birçok ülke var.

29.11 FATURA KAPILARI CORONAVIRUS’TA PATENTİ SAHİP EDER COVID’DE 19. Avrupa’daki bu patentlerden biri 2019 yılının Kasım ayında verildi ve mükemmelleştirildi. Burada bir aşıdan bahsetmemekle birlikte, gerçek virüs hakkında konuşuyor.

29.32 H1n1 10 yıl önce çıktı. Pres Obama, Amerika Birleşik Devletleri’nde 60 milyon insanın öleceğini söyledi. Onlar yapmadılar. Neden biliyormusun? Çünkü h1n1 aşısını almak için EN MASSE’I reddetti. Dr Buttar o zaman birkaç video yayınladı.

29.55 Dr Buttar havaalanında bir konferanstan ayrıldığını ve obama’nın 60 milyon kişinin nasıl öleceği hakkında tV’de konuştuğunu dinlediğini hatırlıyor. İnsanlar gülüyordu.

“Bugün Londra Real’de Dr Buttar’ın Metin Özeti. Zaman damgalarıyla ilk 30 dakika.” için 50 yanıt

Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 06:55:03

Kırşehir merkezden ben Emine. Selam sayfa inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 06-05-2020 19:37:19

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, facebookta paylaştım 11-05-2020 02:29:21

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım 12-05-2020 09:34:00

Muş merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:06:56

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:07:10

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, sağolun 14-05-2020 11:07:27

Kilis merkezden ben doruk. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun 14-05-2020 11:07:41

Düzce merkezden ben doruk. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 22-05-2020 03:25:07

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, saolun 03-06-2020 15:54:19

Tunceli merkezden ben ali. Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 09-06-2020 16:15:21

Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 19-06-2020 23:29:15

Batman merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 06-07-2020 23:07:25

İstanbul merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran edici, saolun 07-07-2020 20:47:31

Isparta merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 16-07-2020 18:39:24

Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi inan ki güzel, twitter da paylaştım 16-07-2020 19:04:05

Artvin merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 23:07:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir