Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi.

Pek çok insan, DC polisinin zayıf ilk tepkisine kafalarını kaşıyor. Tahmin et Karen, antifa ya da BLM ya da ücretli aktörler yüzünden değildi: bu, bu ülkenin onlarca yıldır beyazlar tarafından yapıldığı zaman terörizme adını vermeyi reddetmesinin bir ürünüydü. Kimse bunu ciddiye almıyor, bu yüzden gördüğümüz şey, bir grup cahil, kışkırtıcı ağlama bebeklerin çok tehlikeli ve utanç verici bir öfke nöbeti atarak kurtulmasıydı.

Bunun dışında bir şey olduğunu düşünüyorsanız, teröristlere sempati duyduğunuz ve onları desteklediğiniz için bu platformdan yasaklanmanızı dört gözle bekliyorum. Umarım bu sizin için de vahşice dışlanmış bir sosyal hayata dönüşür.

Ve eğer o terörist saldırıda iseniz: Umarım her şeyi kaybedersiniz.

“Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi.” üzerine 26 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 08:52:25

2. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 258

3. Gümüşhane merkezden ben . Mrb paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-01-2021 08:52:35

4. Bingöl dan kimler var. Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , hatice – 59

5. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 452

6. Mardin merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 07-01-2021 11:19:14

7. Isparta merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler 08-01-2021 09:32:59

8. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 108

9. Giresun dan kimler var. Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. . Selamın aleyküm paylaşım gerçekten iyi, şukuladım , ali – 168

10. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim güzel, tebrikler , memo – 200

11. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 76

12. Tekirdağ merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler 31-01-2021 06:54:56

13. Isparta merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siten yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 04-02-2021 06:46:23

14. Bu konu : ” Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 7

15. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-02-2021 13:43:23

16. Amasya dan kimler var. Bugün meydana gelen tek komplo, Trump’ın gerçeği kabul edememesinden ötürü önceden planlanmış terör eylemiydi. . Selam herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 283

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link