2008 yılında kaydoldum, ancak daha önce yıllardır bir gözlemci olmuştum, bu ya Digg ya da Reddit ve diğer birkaç yeni çağrıcı olarak adlandırıldı. Bu site gerçekten populous tarafından koştu diyor, hatta herhangi bir reklam varsa çok inanmıyorum. Günümüzde olduğu gibi ölçülü atık sansürü, tecrübelerime göre bir önyargıya sahip olabilirlerdi, ancak görevlerinde asla göstermediler. Bu gün varsayalım “ılımlılık” çoğu AI ile yapılır ve mods AI göremiyorum birkaç bakmak zorunda, bu yüzden Ben her gün kadar dini sitede ziyaret beri bir yıl geçti Birçok alt redditi kapattık, çoğunlukla zararsızdı, o zaman bu alt redditte büyük bir değişiklik fark ettim, Benim gitmemdi, ama posterleri ve “şiller” i fark ettim, durdum. Bazı gönderiler yapay olarak oylanırken, diğerleri yok. Dışarıda çok sayıda sahte kullanıcı veya yapay zeka olabilir

Seçtiğim birkaç güç moderatörünün döndüğüm ve asla geriye bakmadığım içeriğin çoğunu kontrol ettiğini öğrendiğimde, neyse ki insanların en azından konuşma şansı elde etmelerine ve insanların karar vermelerine izin veren bazı harika kaynaklar buldum. Nerede bu yazı asla gösterebilir, ama endişelenmeyin, doğru olup olmadığımın büyük bir testi olarak hizmet edecek, bu makaleyle, çok daha üstün olan diğer web sitelerinde bu makaleyi yayınlayacaktır, bu yüzden zaten kontrol etmiyorsanız godlikeproductions.com bazı harika şeyler ve ara sıra bs daha da kötü cevaplar var, voat.co ama uzunca bir süre önce sakıncası yok, ama doğru REDDIT için ücretsiz konuşma nedir? ŞARTLAR ihlal edildiği sürece, sadece kurallara baktı ve bazılarının yapmaması gereken gri var. Yani bu ya derinliklere oylanacak ve belki de yasaklanacağım? Hayır, en azından sana bir uyarı verdiler, geçmişte yaptılar.

Yani bu yayının yaşamaya izin verilip verilmediğini ya da ortaya çıkıp çıkmadığını görmek için ufkunuzu genişletin.

Diğer forumlar çıktının geleceğini görmeyi çok sevecek, ancak iyimser olmak istiyorum. Txt ve ekran görüntüsünü kanıt olarak kaydedin ….

Author

141 Comments

1. Niğde merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 10-04-2020 01:08:41

2. Merhaba herkese sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, saolun 10-04-2020 05:05:05

4. Gaziantep merkezden ben mehmet. Slm sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 15-04-2020 00:35:50

5. Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Mrb siteniz inan ki çok güzel, sağolun 19-04-2020 02:42:35

7. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 20-04-2020 21:11:14

8. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, tebrikler 24-04-2020 03:27:30

10. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Bingöl merkezden ben Emine. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-05-2020 05:40:04

12. Selamın aleyküm siten inanki çok güzel, face de paylaştım

13. Merhaba herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

14. Diyarbakır merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 21:55:52

15. Bilecik merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 21:55:54

16. Hatay merkezden ben ziya. Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 03-05-2020 21:55:56

17. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler

18. Merhaba web siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Trabzon merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-05-2020 21:56:02

20. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Ağrı merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 03-05-2020 21:56:06

22. Artvin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-05-2020 21:56:08

23. Kars merkezden ben ali. Slm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler 03-05-2020 21:56:10

24. selamun aleyküm web sitesi cidden güzel, face de paylaştım

25. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım

26. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım

27. Nevşehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-05-2020 16:19:07

28. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, sağolun 13-05-2020 04:01:26

29. Rize merkezden ben ali. Mrb sayfa süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:46:27

30. Batman merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 15-05-2020 01:51:08

31. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler

32. Denizli merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-05-2020 08:56:19

33. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım

34. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

35. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım 26-05-2020 19:49:45

36. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

37. Merhaba herkese paylaşımın yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

38. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

39. Merhaba herkese sayfanız gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-06-2020 17:47:21

41. Aksaray merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2020 16:53:05

42. Mrb sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

43. Mrb web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

44. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler

45. Merhaba herkese paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım

46. Tunceli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, face de paylaştım 07-07-2020 02:54:57

47. Selamlar siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

48. İstanbul merkezden ben ali. Slm web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-07-2020 19:14:40

49. Düzce merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 10-07-2020 15:39:19

50. Malatya merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-07-2020 12:12:41

51. Yalova merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, face de paylaştım 18-07-2020 10:25:43

52. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

53. Osmaniye merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 21-07-2020 15:09:45

54. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

55. Slm paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

56. Malatya merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 02-08-2020 10:34:05

57. Karabük merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siteniz cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 03:49:38

58. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

59. Düzce merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 17:43:29

60. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfa harbiden mükemmel, saolun 13-08-2020 10:34:41

61. Selamlar paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

62. Afyon merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 23-08-2020 03:05:27

63. Osmaniye merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, sağolun 02-09-2020 18:26:36

64. Selamın aleyküm bu web sitesi valla çok güzel, şukuladım

65. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun

66. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 05:35:36

67. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, saolun

68. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-09-2020 21:54:51

69. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

70. Merhaba paylaşım inanki iyi, linkedinde paylaştım

71. Mrb web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

72. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, tebrikler

73. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 87

74. Mersin merkezden ben . Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, şukuladım 23-10-2020 02:49:23

75. Karaman dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Merhabalar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 174

76. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , – 259

77. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ali – 361

78. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanki çok iyi, tebrikler , mehmet – 4

79. Çorum merkezden ben ali. Slm siteniz valla iyi, face de paylaştım 13-11-2020 00:04:27

80. Elazığ merkezden ben gaye. Selam herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-11-2020 11:57:20

81. Afyon merkezden ben memo. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 18:03:39

82. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , doruk – 442

83. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 371

84. Kars dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . selam arkadaşlar siteniz vallaha iyi, teşekkürler , emin – 330

85. Bursa dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 482

86. Çanakkale merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 06-12-2020 14:27:14

87. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhaba siten inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 464

88. Rize dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . selamun aleyküm sayfa cidden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 65

89. Merhaba sayfanız harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

90. selam arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

91. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, saolun

92. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, saolun 20-12-2020 06:57:40

93. Tekirdağ dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 480

94. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 460

95. Kırıkkale dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, face de paylaştım , memo – 18

96. Rize merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, tebrikler 31-12-2020 13:44:15

97. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 332

98. Yozgat dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Slm paylaşımın harbiden hayran edici, şukuladım , Emine – 267

99. Selam sayfan vallaha hayran edici, face de paylaştım

100. Mrb web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım

101. Konya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, şukuladım 26-01-2021 14:17:39

102. Hatay merkezden ben mehmet. Mrb web siten inan ki çok iyi, şukuladım 29-01-2021 10:40:05

103. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım

104. Kayseri merkezden ben ali. Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 05-02-2021 18:08:12

105. Bursa merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 23:39:44

106. Aydın dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Slm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, sağolun , ziya – 411

107. Kırklareli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım 21-02-2021 05:33:50

108. Selamlar web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler

109. Merhabalar sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım

110. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 376

111. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 7

112. Bursa merkezden ben hatice. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-03-2021 22:41:31

113. Kilis dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 454

114. Osmaniye dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Selamlar paylaşımın yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , – 331

115. Gürbüz Reply

Erzurum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, sağolun 15-03-2021 21:57:05

116. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

117. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 298

118. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 150

119. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

120. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 348

121. Antalya merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun 03-05-2021 17:16:14

122. elif yılmaz Reply

Slm siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

123. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden iyi, facebookta paylaştım 07-05-2021 04:59:15

124. Mersin dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Selamlar web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 361

125. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , emin – 50

126. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, teşekkürler , elif yılmaz – 457

127. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 355

128. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Hasan – 492

129. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 481

130. Bu konu : ” Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 385

131. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 05-06-2021 08:12:27

132. Gümüşhane merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 05-06-2021 18:06:03

133. Merhabalar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

134. Kırklareli dan kimler var. Bugün Reddit vs Reddit on yıl önce, burada üye olduğum kadar% 10 en eski olmalı, ben% 5 veya daha düşük olmak lurking id başladığımda sayıların emin değilim. Umarım bu devralmaz, eğer öyleyse RUN. . Selam herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 97

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link