Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion]

DÜZENLEME: Bunun bir “komplo” olmadığını biliyorum, ama hepinizin söyleyeceklerini okumayı seviyorum. Bu yanlış forumsa, bu soruyu nereye göndermeliyim?

————————————–

Demokratların ve Cumhuriyetçilerin Başkan Donald Trump’a yönelik suçlamalarla ilgili konuşmalarını izliyorum.

Cumhuriyetçilerin suçlamaya karşı öne sürdükleri tek argüman şudur:

• Canlı konuşmalar suçlanmamalı

• Donald Trump’ın sadece birkaç günü kaldı ve bu nedenle görevden alınmasına gerek yok.

• Amerika harika

Tüm bu argümanlara katılmıyorum. Bir politikacı yakında oylanacaksa, istediklerini yapmak için boş bir kartları olduğunu söyleyen 2. argüman.

4 ay kaldı, 1 ay kaldı, 1 saat kaldı neden önemli?

Başkanın yakında görevden alınacağı iddiası yapılırsa, gelecekteki görevden alma davaları hakkında bir tartışma haline gelir “ofiste kalan süre” onun yerine “görevdeyken işlenen suçlar“.

Amerika harika. Bu açıklamaya katılıyorum. Donald Trump ile ilgisi yok. Amerika, Trump’tan önce harikaydı ve Trump’tan sonra büyük bir ulus olacak.

Son olarak, “cesaretli bir konuşma” suçlama nedeni olmalı mı? Tam olarak ne söylendiğine bağlı … Bu politikacıların tartışması gereken tek konu bu olmalı.

Okuduğunuz için teşekkürler,

Düşüncelerin neler?

“Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion]” üzerine 9 yorum

1. Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 380

2. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 13-01-2021 21:04:13

3. Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 180

4. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler 14-01-2021 06:50:53

5. Burdur merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-01-2021 08:49:10

6. Sivas dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Slm web sitesi vallaha iyi, şukuladım , Emine – 15

7. Ankara dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 447

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link