DÜZENLEME: Bunun bir “komplo” olmadığını biliyorum, ama hepinizin söyleyeceklerini okumayı seviyorum. Bu yanlış forumsa, bu soruyu nereye göndermeliyim?

————————————–

Demokratların ve Cumhuriyetçilerin Başkan Donald Trump’a yönelik suçlamalarla ilgili konuşmalarını izliyorum.

Cumhuriyetçilerin suçlamaya karşı öne sürdükleri tek argüman şudur:

• Canlı konuşmalar suçlanmamalı

• Donald Trump’ın sadece birkaç günü kaldı ve bu nedenle görevden alınmasına gerek yok.

• Amerika harika

Tüm bu argümanlara katılmıyorum. Bir politikacı yakında oylanacaksa, istediklerini yapmak için boş bir kartları olduğunu söyleyen 2. argüman.

4 ay kaldı, 1 ay kaldı, 1 saat kaldı neden önemli?

Başkanın yakında görevden alınacağı iddiası yapılırsa, gelecekteki görevden alma davaları hakkında bir tartışma haline gelir “ofiste kalan süre” onun yerine “görevdeyken işlenen suçlar“.

Amerika harika. Bu açıklamaya katılıyorum. Donald Trump ile ilgisi yok. Amerika, Trump’tan önce harikaydı ve Trump’tan sonra büyük bir ulus olacak.

Son olarak, “cesaretli bir konuşma” suçlama nedeni olmalı mı? Tam olarak ne söylendiğine bağlı … Bu politikacıların tartışması gereken tek konu bu olmalı.

Okuduğunuz için teşekkürler,

Düşüncelerin neler?

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 380

2. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 13-01-2021 21:04:13

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 180

4. Merhabalar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımınız yeminle hayran edici, tebrikler 14-01-2021 06:50:53

6. Burdur merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-01-2021 08:49:10

7. Sivas dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Slm web sitesi vallaha iyi, şukuladım , Emine – 15

8. Selam herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

9. Ankara dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Selam herkese sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 447

10. Konya dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 463

11. Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 444

12. Bitlis dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 406

13. Samsun merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım 15-02-2021 20:55:04

14. Hakkari merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 28-02-2021 12:08:48

15. Merhaba web siten cidden hayran edici, face de paylaştım

16. Yozgat merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-03-2021 05:56:51

17. Bu konu : ” Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok iyi, sağolun , ziya – 65

18. Kilis dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Merhabalar paylaşımınız inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 180

19. Düzce dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Selam web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 159

20. Aksaray merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 09:28:58

21. Çanakkale merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım 02-04-2021 09:54:09

22. Artvin dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Selam herkese sayfan cidden mükemmel, şukuladım , emin – 465

23. Samsun dan kimler var. Bugünkü suçlama duruşmaları [discussion] . Mrb paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , mehmet – 229

24. Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link