Böl ve yönet onların politikasıydı ve başarıyorlar!

Herkes bir arada olana kadar tiranlıkla savaşamayız. Ama nadiren görülür. Ana akım anlatıda kitleler arasında bölünme yaratan 100’lerce propaganda var. Bu aslında insanların gündeme getirmesi ve Otoriteleri sorgulaması gereken gerçek konularda bir Gölge yaratıyor.

Hükümet (herhangi bir ülkede herhangi bir hükümet biçimi olsun) geçmişte genel nüfusu gerçekten önemsedi mi? (Örnek olarak son 100 yılı ele alalım) Cevap BÜYÜK BİR HAYIR!

İktidardakilere büyük ölçüde fayda sağlayan ve çok az fayda sağlayan veya hiç fayda sağlamayan tüm politikaların ve kuralların arkasında her zaman bir çalışma şekli vardır, hatta çoğu zaman genel nüfusa zarar verir. Bugün onlara dönüp baktığımızda yöneticilerimizin ne kadar yanlış olduğu defalarca kanıtlanmıştır.

Nazi Almanyası o zamanlar neredeyse tüm Almanlar tarafından destekleniyordu, ama doğru muydu? Cevabı bugün biliyoruz.

Öyleyse neden tarihin tekerrür etmesini beklemek zorundayız? Ve koyun sürüsü gibi davran? Gerçek olamayacak kadar iyi olup olmadığını sorgulayabilecek mantıklı bir akla sahip olamaz mıyız, o zaman gerçekten o kadar iyi mi? Örneğin şu anki durumu ele alalım, hükümetin birçok ülkede ücretsiz aşı dağıttığı yerde, enfact bunu zorunlu kılmaya başladı, çünkü onlar bizim “hayatlarımızı” önemsiyorlar.!! Vay! Ne zamandan beri biri gerçekten bu kadar önemsemeye başladı?

Hatırladığım kadarıyla, AIDS, KANSER, STD’S, TB, Sıtma, HEPATİT, DİYABET, vb. Gibi daha ölümcül hastalıkların hala maliyeti var ve hükümet tedavi maliyetlerinin düşürülmesini veya yapılmasını umursamıyor. bedava, her yıl milyonlarcası ölse ya da evsiz kalsa bile, karşılanamaz tedavi masrafları yüzünden!!

Sadece zihninizi sorgulayın ve ayrıca bir şeyin gerçekten şüpheli olduğunu anlayacaksınız. Sizin için bir şey bedavaysa, o zaman ürün sizsiniz!!

42 Comments

1. Karaman merkezden ben Hasan. Selam sayfa inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 07:34:21

2. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 347

3. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-08-2021 07:42:16

4. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 197

5. Hatay dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . Selam sayfanız süper ötesi mükemmel, saolun , gaye – 458

6. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, face de paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . Mrb paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 458

8. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler

9. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

10. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

11. Kırklareli dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 76

12. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . selamun aleyküm sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 488

13. Manisa merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 07-08-2021 08:23:23

14. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 295

15. Iğdır merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 07-08-2021 09:30:51

16. Selam herkese siten valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, saolun , – 147

18. Siirt dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . merhaba arkadaşlar sayfa valla hayran edici, şukuladım , – 230

19. Selamlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok iyi, face de paylaştım

21. Niğde merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 10-08-2021 19:05:59

22. Ankara dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . Mrb web siten valla güzel, teşekkürler , memo – 226

23. Çorum merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sağolun 12-08-2021 07:03:08

24. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, şukuladım

25. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten iyi, sağolun , elif yılmaz – 96

26. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, şukuladım

27. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 214

28. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım vallaha hayran bıraktı, şukuladım , memo – 143

29. Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba web siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 25-08-2021 14:26:27

30. Antalya dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . Selam herkese siteniz inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 437

31. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 469

32. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, teşekkürler 28-08-2021 08:32:08

33. Çanakkale dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . Merhabalar sayfan süper ötesi iyi, saolun , ahmet – 161

34. Niğde merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, teraziye tıkladım 30-08-2021 12:21:11

35. Uşak dan kimler var. Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. . selam arkadaşlar sayfanız gerçekten çok iyi, saolun , Emine – 217

36. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun , Emine – 411

37. Niğde merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, sağolun 03-09-2021 04:21:12

38. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 346

39. Bu konu : ” Bugünlerde Basit Bir Mantık insanları Anlamıyor gibi görünüyor. ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 291

40. Selamlar siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment