Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor.

Robotlar geliyor. Kendi fikirlerini bile oluşturamayan küçük çocuklar zaten manipüle ediliyor. Gençken belirli bir şekilde düşünmek için çoktan kökleşmiş olacaklar. COVID-19 sayesinde artık bir dünya düzeni kolaylıkla elde edilebilir. Şimdi potansiyel olarak planlanmış virüs salgınlarına bakıyoruz. YUKARI SONRAKİ: Kağıda kolayca yapışan% 99,9 hayatta kalma oranına sahip yeni bir virüs, Oh hayır! Şimdi hepimiz dijital para birimi yapmalıyız! Şimdi bir dünya para birimi yapmak iyi olur !!

Ne yapmam gerektiğini ya da ne yapmam gerektiğini gerçekten bilmiyorum. Dünya olmak üzere olan çöpler yüzünden artık bir aile istemiyorum.

Sadece büyürsün, hayatını şirketler için aptalca bir işte harcarsın ve sonra sürün dolduğunda emekli olursun. Ne hayat.

gönderen … MasterKeaton-
[comments]

“Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor.” üzerine 25 yorum

1. Aydın dan kimler var. Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. . Merhaba herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 192

2. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , ziya – 249

3. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 256

4. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki güzel, saolun , ahmet – 64

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 12:19:35

6. Osmaniye merkezden ben hatice. Selamın aleyküm siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-12-2020 01:36:26

7. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 17

8. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 207

9. Artvin dan kimler var. Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. . Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 87

10. İzmir merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler 04-01-2021 00:23:43

11. Bitlis dan kimler var. Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. . Merhaba siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , Hasan – 91

12. Samsun merkezden ben Hasan. Mrb bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:24:43

13. Hatay merkezden ben banu. Merhabalar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-01-2021 18:32:06

14. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, şukuladım , ali – 326

15. Uşak merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-01-2021 15:19:34

16. Çankırı dan kimler var. Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. . Slm siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 204

17. Bu konu : ” Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 106

18. Adıyaman dan kimler var. Bugünün dünyasında 21 yaşında biri olarak geleceğe yatırım yapmak anlamsız görünüyor. . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , – 278

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link