Bugünün sonucu ne olacak sence?

Bugün sahte bir bayrak ya da yasal bir gösteri olsaydı ya da her ne demek istiyorsan onu … Sonuç ne olacak sence?

Daha fazla “aşırılık?” Bizi daha fazla gözetlemek mi? Daha fazla kısıtlama mı?

Yoksa bu sadece birkaç hafta içinde kaybolup halının altına mı giriyor ve biz sadece bir sonraki şeye geçiyoruz …

“Bugünün sonucu ne olacak sence?” üzerine 13 yorum

1. Kocaeli dan kimler var. Bugünün sonucu ne olacak sence? . Slm paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler , hatice – 469

2. Erzurum merkezden ben . Selamlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-01-2021 01:20:34

3. Giresun dan kimler var. Bugünün sonucu ne olacak sence? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım , ali – 493

4. Kırıkkale dan kimler var. Bugünün sonucu ne olacak sence? . selam arkadaşlar sayfa yeminle iyi, tebrikler , ziya – 492

5. Bu konu : ” Bugünün sonucu ne olacak sence? ” çok güzel. Slm paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 397

6. Diyarbakır dan kimler var. Bugünün sonucu ne olacak sence? . Selamlar sayfan inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 362

7. Bu konu : ” Bugünün sonucu ne olacak sence? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 66

8. Edirne dan kimler var. Bugünün sonucu ne olacak sence? . selamun aleyküm web sitesi vallaha çok iyi, tebrikler , banu – 59

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link