Bugünün standartlarına göre, 50 yaşın üzerindeki herkes temelde bir tecavüzcüdür.

Bugünün standartlarına göre: Sarhoşken seks yapmak yok, seksten önce sözlü rıza istemek, sürekli sözlü rıza talep etmek seks sırasında, erkekler pozisyona karar veriyor, erkekler daha saldırgan ve yatakta baskın oluyor, seks öncesi kimliği kontrol etmek zorunda … bu standartlar, 50 yaşından büyük herkes tecavüzcüdür.

Yani temelde, er ya da geç, biri beğenilmezse, kolayca hapse gönderilebilir. Weinstein ve Ron Jeremy’de olanlar aslında yaşlarına ve zamanlarına göre o kadar da sıra dışı değil … Yaptıkları 60’larda tamamen normal kabul edilirdi.

Merak ediyorum, bir gün, 50 yaşın üzerindeki herkes işlerinden veya siyasi konumlarından çıkarılıp yerine daha genç insanlarla değiştirilecek mi? Bu çok tuhaf olurdu ama burada gideceğimiz nihai hedef gibi görünüyor.

This Post Has 4 Comments

1. elif yılmaz

Bu konu : ” Bugünün standartlarına göre, 50 yaşın üzerindeki herkes temelde bir tecavüzcüdür. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 124

2. Aylin

Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, saolun

3. banu

Kocaeli merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 05-04-2021 21:45:28

4. doruk

Bu konu : ” Bugünün standartlarına göre, 50 yaşın üzerindeki herkes temelde bir tecavüzcüdür. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 91

Bir cevap yazın