Bu yüzden 80’lerde CIA bağları olan bu tarikat hakkında Finders adlı bu mini belgeseli izledim. Her türlü uluslararası insan kaçakçılığına, berbat ritüellere, yaygın çocuk istismarına ve daha bir sürü açıkça çılgın ve yasa dışı boklara karışıyorlardı.

Peki polisler ve Adalet Bakanlığı gerçekten kanıt toplamaya ve dava açmaya çalıştığında ne olur? Kahrolası CIA, “iç soruşturma” diyerek içeri girdi ve her şeyi kapattı. Aynı şekilde, haber yapan haber şirketleri de tonlarını aniden şu şekilde değiştirdiler: “Eh, kesinlikle tuhaflar, ama öyle değil. yasadışı garip.” Ve derhal bu konuda kapa çeneni.

Bu altta YouTube videosunun bağlantısını göndermeyi denedim, ancak görünüşe göre daha önce gönderilmiş ve yapamıyorum, (DUN DUN DUNNNNNNN!).

Ama evet, eğer herhangi biri bu hasta piçler hakkında daha fazla bilgiye sahipse, eğer hala buralardalarsa, o çocuklara ve işlerini yapmaya gerçekten istekli olan polislere ne oldu, gerçekten herhangi bir şey, yapabilseydin bu harika olurdu. Paylaş.

Epstein’ın yanında gibi hissediyorum, bu yüzyılın en büyük bomba olayı olmalı, ama bugünün erken saatlerine kadar tam anlamıyla hiç duymadım.

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese sayfanız yeminle iyi, linkedinde paylaştım 24-08-2021 11:00:18

2. Bingöl dan kimler var. Bulucular . Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 333

3. Slm bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. Afyon dan kimler var. Bulucular . selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 452

5. Kırşehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inan ki dikkat çekici, saolun 30-08-2021 11:32:18

6. Balıkesir dan kimler var. Bulucular . Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , doruk – 296

7. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler 01-09-2021 17:00:11

8. Sivas merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım 04-09-2021 05:50:58

9. Uşak merkezden ben memo. Selam siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 09-09-2021 16:56:32

10. Bu konu : ” Bulucular ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 18

11. Sivas dan kimler var. Bulucular . selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 53

12. Siirt dan kimler var. Bulucular . Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 227

13. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım

14. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

15. Muş dan kimler var. Bulucular . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun , Gürbüz – 329

Write A Comment