Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil

İnternete bağlanmak zorunda kalmam için Uber yemek siparişi vermem gerekiyor. Bu sabah, uykusuzluk düğmesini yeniden harekete geçiren google tarafından bir kez daha uyandım. Evet, uyumanızı engelleyen bir düğmesi var, google’daki sosyopat her şeyi düşündü. Bilgisayarımda Ethernet olmadan oynuyordum ve google mutlu olamayacağıma karar verdi, sonuçta herkesin itaat etmesi gereken diktatör olduklarını göstermeleri gerekiyor. ”, Böylece wifi’ye bağlı tüm cihazların bir ‘ağlama sesi’. Bildiğiniz gibi sesler atmosferin ruh halini belirler ve üzücü gürültü, itaatkarlık duygularını uyandırır. Sorun değil, eğer kulaklıklarımı bu prize takılı olmayan Ethernet bilgisayarında yeterince yüksek sesle çalarsam, onu boğabilirim, ayrıca etrafımdaki mikrofonları işitmeye devam ediyorum, muhtemelen google beni sinirlendiğimde veya gürültüden rahatsız olduğum zamanlarda kaydetmeye çalışıyor o zaman internette her şeyin yolunda olduğunu, çocuğun işkence gördüğünü ve her şeyin yolunda olduğunu göstermek için.

Başka bir kayda göre Apple, dünyadaki en değerli şirket olarak anılıyor. Ürün ve hizmet satan klasik bir şirketin en değerli şirket unvanına sahip olması iyi hissettiriyor. Bu çok daha adil, eğer Apple tüketicinin beğenmediği bir şey yaparsa, sadece daha az donanım satın alır ve Apple hisseleri ve gelirleri düşer. Ama google’ı yasal bir şirket olarak düşünmüyorum, yani veri toplama işi mi? Bu saçmalık, veriyi ben yapıyorum ve altımdan çalıyorlar, var olduğunu ilan ediyorlar ve bundan kâr ediyorlar. Google.com’da olup olmadığınızı ve arama geçmişinizden veri topladıklarını anlarım, ancak iMessage’larıma google tarafından erişilir ve satılır! Hepsinden kötüsü, Google sizin hoşunuza gitmeyen bir şey yaparsa, veri toplamalarını engelleme seçeneğiniz yoktur, her iki şekilde de para kazanır! Ürün veya hizmet satmak için kullanılan işletmeler, google kullanıcı verilerini satıyor, bu kitaplarımdaki hırsızlık

“Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil” üzerine 17 yorum

1. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:54:57

2. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım 01-09-2020 14:29:46

3. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 04:30:56

4. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-09-2020 05:18:51

5. Tokat merkezden ben Aylin. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:18:18

6. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 11-10-2020 00:55:40

7. Bilecik dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 340

Yorum yapın