Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil

İnternete bağlanmak zorunda kalmam için Uber yemek siparişi vermem gerekiyor. Bu sabah, uykusuzluk düğmesini yeniden harekete geçiren google tarafından bir kez daha uyandım. Evet, uyumanızı engelleyen bir düğmesi var, google’daki sosyopat her şeyi düşündü. Bilgisayarımda Ethernet olmadan oynuyordum ve google mutlu olamayacağıma karar verdi, sonuçta herkesin itaat etmesi gereken diktatör olduklarını göstermeleri gerekiyor. ”, Böylece wifi’ye bağlı tüm cihazların bir ‘ağlama sesi’. Bildiğiniz gibi sesler atmosferin ruh halini belirler ve üzücü gürültü, itaatkarlık duygularını uyandırır. Sorun değil, eğer kulaklıklarımı bu prize takılı olmayan Ethernet bilgisayarında yeterince yüksek sesle çalarsam, onu boğabilirim, ayrıca etrafımdaki mikrofonları işitmeye devam ediyorum, muhtemelen google beni sinirlendiğimde veya gürültüden rahatsız olduğum zamanlarda kaydetmeye çalışıyor o zaman internette her şeyin yolunda olduğunu, çocuğun işkence gördüğünü ve her şeyin yolunda olduğunu göstermek için.

Başka bir kayda göre Apple, dünyadaki en değerli şirket olarak anılıyor. Ürün ve hizmet satan klasik bir şirketin en değerli şirket unvanına sahip olması iyi hissettiriyor. Bu çok daha adil, eğer Apple tüketicinin beğenmediği bir şey yaparsa, sadece daha az donanım satın alır ve Apple hisseleri ve gelirleri düşer. Ama google’ı yasal bir şirket olarak düşünmüyorum, yani veri toplama işi mi? Bu saçmalık, veriyi ben yapıyorum ve altımdan çalıyorlar, var olduğunu ilan ediyorlar ve bundan kâr ediyorlar. Google.com’da olup olmadığınızı ve arama geçmişinizden veri topladıklarını anlarım, ancak iMessage’larıma google tarafından erişilir ve satılır! Hepsinden kötüsü, Google sizin hoşunuza gitmeyen bir şey yaparsa, veri toplamalarını engelleme seçeneğiniz yoktur, her iki şekilde de para kazanır! Ürün veya hizmet satmak için kullanılan işletmeler, google kullanıcı verilerini satıyor, bu kitaplarımdaki hırsızlık

“Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil” üzerine 43 yorum

1. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi valla güzel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 18:54:57

2. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanki çok güzel, teraziye tıkladım 01-09-2020 14:29:46

3. Zonguldak merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-09-2020 04:30:56

4. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 29-09-2020 05:18:51

5. Tokat merkezden ben Aylin. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:18:18

6. Niğde merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, şukuladım 11-10-2020 00:55:40

7. Bilecik dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 340

8. Muğla merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 22-10-2020 15:47:09

9. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 225

10. Nevşehir dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Mrb bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 235

11. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha mükemmel, sağolun , – 42

12. Karaman merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 09-12-2020 01:15:28

13. Amasya merkezden ben hatice. Merhabalar web siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 15-12-2020 22:48:27

14. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Mrb sayfa süper ötesi çok güzel, saolun , hatice – 195

15. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 391

16. Ordu dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selam herkese web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 386

17. Osmaniye merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 09-01-2021 15:57:05

18. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 30

19. Bu konu : ” Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil ” çok güzel. Slm sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 375

20. Kahramanmaraş merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 15-01-2021 16:40:44

21. Kırşehir dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selam herkese siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , gaye – 200

22. Edirne dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 258

23. Erzurum dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . selamun aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 446

24. Siirt dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selam herkese sayfa ciddiyim mükemmel, sağolun , Emine – 233

25. Muğla dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Selamlar paylaşım inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 310

26. Rize dan kimler var. Bulunduğum yerle ilgili güncelleme, google mutlu değil . Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, tebrikler , memo – 453

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link