https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26912341/

Bu çalışma, Gümüş nanoparçacıklarla birleştirilmiş Grafen Oksit (GO) toksisitesi üzerinedir.

Farkında değilseniz, Cloud Seding diğer adıyla Chemtrails, maddeleri havaya dağıtarak bulutlardan düşen yağış miktarını veya türünü değiştirmeyi amaçlayan bir tür hava durumu modifikasyonudur. Gümüş iyot (AGL) veya kuru buz sıklıkla kullanılır.

Ben bilim adamı değilim. Ben sadece basit bir adamım ama bu konuda bir şeyler hissediyorum. Yoksa sadece ben miyim?

Oh ve grafen oksit hidrojel, 2016 yılında MRNA uygulamalarında kullanım için gösterildi

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27266364/

52 Comments

1. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 472

2. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki hayran edici, tebrikler , Hasan – 38

3. Çanakkale dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Selamlar siten cidden iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 37

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun

5. Kütahya merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 21-07-2021 05:15:27

6. Merhaba sayfanız valla dikkat çekici, face de paylaştım

7. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 155

8. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teşekkürler

9. Afyon dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Merhabalar sayfa vallaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 276

10. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

11. Yozgat dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Selamlar sayfa vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 239

12. Trabzon dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 284

13. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 386

15. Malatya merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, face de paylaştım 27-07-2021 02:17:59

16. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 467

17. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

18. Sakarya merkezden ben Aylin. Mrb siten gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 06:31:05

19. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 481

20. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 65

21. Bilecik dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Slm paylaşım harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 15

22. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

23. Merhabalar sayfan cidden çok güzel, face de paylaştım

24. Selam herkese paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam herkese siten gerçekten güzel, saolun , ziya – 358

26. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Mrb siten ciddiyim güzel, teşekkürler , banu – 371

27. Eskişehir dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . selam arkadaşlar web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 167

28. Kilis merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 25-08-2021 02:51:43

29. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 81

31. Iğdır dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , memo – 484

32. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 449

33. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 302

34. Nevşehir merkezden ben . Merhabalar web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 25-08-2021 05:26:29

35. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Merhaba herkese web siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

37. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , emin – 427

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 187

40. Yalova merkezden ben emin. Merhaba herkese siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 00:50:33

41. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , banu – 158

42. elif yılmaz Reply

Adıyaman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:19:57

43. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 31-08-2021 19:01:58

44. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 478

45. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 271

46. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 397

47. Muş dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, saolun , ziya – 395

48. Bitlis dan kimler var. Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI . Selamlar paylaşımınız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 450

49. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

50. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , gaye – 40

51. Amasya merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teşekkürler 18-09-2021 15:39:11

52. Bu konu : ” Bulut tohumlama ve Covid 19 aşılarında Grafen Oksit kullanımı İDDİASI ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 282

Write A Comment