“işte Xanderlily, kolunu kaldır”

“ama neden başka bir aşı yaptırmalıyım anne?”

“Bu anaokulu aşısı, böylece bilgisayarlar omzunuzu tarayabilir ve sizi şimdi anaokulu sınıflarına alabilir!”

“ama K öncesi aşı ve K öncesi mezuniyet aşısı ve yaz tatili aşısı kendimi iğrenç bir anne gibi hissettirdi”

Gergin gülümsememi korumaya ve gözyaşlarını tutmaya çalışıyorum.

“sus Xanderlily, biliyorsun aşılar hakkında artık hiçbir şey söyleyemeyiz, çünkü Başkan Buttigieg, ahh ..”

Penceremizin dışında süzülen zucker-drone ile karşılıklı bakışlar atarak kekeliyorum.

“bize her şeyi gösterdiğinden hakikat bu iyi aşılar hakkında! “

“Generalissimus Buttigieg’i kastediyorsun, anne”

“evet .. Bu doğru .. Şeref O’na olsun. Şimdi kıpırdama bebeğim”

Şırıngayı Xanderlily’nin omzuna daldırırken, nemli gökkuşağı cilalı parmaklarım biraz kayıyor. Sinir bağlantım, Xanderlily çipinin sorunsuz bir şekilde implante edildiğini gösteren bir zevk sinyali yayıyor.

“ayrıca, bu aşılara ihtiyacımız var, böylece hiçbir kötü adam sınıfınıza silahla giremez. Tüm silahlı saldırıları önlemenin tek yolu bu!”

“ah, ah, annemi incitiyor …”

“tamam bebeğim, artık bitti”

“anaokuluna gitmem gerekiyor mu anne?”

“evet Xanderlily, ve katılımın zorunlu olması iyi, size Devlet yerine bilmeniz gerekenleri öğretmemiz kötü olur.”

Bir sonraki hostele doğru süzülmeye başladığında drone memnun görünüyor.

“ama anaokulunda annemde ne öğreneceğim?”

Zihnim, anaokuluna gitmenin eskiden ne anlama geldiğine dair anılarla yanıp sönüyor. Bize ne öğretilirdi. Sayılar, harfler, şekiller, renkler. Sosyalleşme. Nasıl umut edilir ve rüya görür.

“ah, pek çok şey, cis erkeklerin neden kötü, kaba adamlar olduğunu, BlPOC womxn’nin Amerika’yı nasıl yarattığını öğrenecek, emojiler hakkında eğlenceli şarkılar söyleyeceksiniz.”

“ama tüm emojileri zaten biliyorum anne, onları okul öncesi eğitimde öğrendik”

“Yüzleri öğrendin ama şimdi sana hayvanları öğretecekler!”

“oooh”

Kapının sert bir şekilde çaldığını duyuyoruz.

“işte Sapphire Rose, seni okula götürmek için burada xhes, Xanderlily!”

“ama o adamı sevmiyorum, o korkutucu ve beni incitiyor”

Xanderlily’yi kendilerine doğru hızlı bir kararsız bakış açarak kınamaktan başka seçeneğim yok.

“bu zamirleri xer için kullanmıyoruz, bunu biliyorsun”

“üzgünüm”

Kapıyı açtım ve sabah 10 güneşi, Sapphire’ın devasa formu tarafından lekelendi.

Safir homurdanıyor, “en sevdiğim küçük gxrl nerede?”

“heh, tam burada. Tamam, iyi ol. Ve Sapphire’dan ekstra kayganlaştırıcı kullanmasını istemeyi unutma çünkü popon hala ağrıyor, tamam mı?”

“tamam anne”

Xanderlily, Sapphire Rose’un tamamen elektrikli Ford Focus’a götürüldüğü için, goril benzeri ellerle, sadece His Glory the Generalissimus’un yaz boyunca tüm biyolojik erkek penislerini zorla kaldırması gerçeğiyle teselli alabilirim. Onun adı şükürler olsun, amin.

Gönderen … Slungus
[comments]

Author

12 Comments

1. Bu konu : ” Buna izin verilip verilmediğinden emin değilim ama kısa hikayemi burada paylaşmak istedim. Herhangi bir geri bildirimi duymak isterim ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 206

2. Osmaniye merkezden ben ali. Selam paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-04-2021 19:00:18

3. Nevşehir merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan valla dikkat çekici, sağolun 20-04-2021 19:02:43

4. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

5. Bu konu : ” Buna izin verilip verilmediğinden emin değilim ama kısa hikayemi burada paylaşmak istedim. Herhangi bir geri bildirimi duymak isterim ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 366

6. Bu konu : ” Buna izin verilip verilmediğinden emin değilim ama kısa hikayemi burada paylaşmak istedim. Herhangi bir geri bildirimi duymak isterim ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler , banu – 66

7. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 23-04-2021 10:00:05

8. Bartın dan kimler var. Buna izin verilip verilmediğinden emin değilim ama kısa hikayemi burada paylaşmak istedim. Herhangi bir geri bildirimi duymak isterim . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , hatice – 489

9. Denizli merkezden ben hatice. Merhabalar sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler 30-04-2021 07:58:54

10. Yozgat dan kimler var. Buna izin verilip verilmediğinden emin değilim ama kısa hikayemi burada paylaşmak istedim. Herhangi bir geri bildirimi duymak isterim . Merhabalar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 14

11. Selam herkese paylaşım inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link