Kategoriler
Genel

Bundan çok yoruldum …

(bu benim görüşüm)

Bu korona durumundan çok yoruldum. Neden maske takmam gerekiyor? Sanki hiçbir şey için sana yardım etmiyorlar gibi .. ve hatta birileri maske takmazsa, size yardımcı olduklarını varsayalım (ama gerçekten yaptıklarını düşünmüyorum). Kendinizi virüsün kendisinden korumak için bir maske takıyormuşsunuz gibi, birisi giymiyorsa sorununuz nedir? Biri giymemeyi seçerek hayatlarını “riske atacaklar” İnsanlar bunu düşünmezler … Ve bu, bunun üzerinde daha fazlası olduğunu gösterir.

“Bundan çok yoruldum …” için 9 yanıt

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 04:51:54

Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 04-08-2020 06:44:25

Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-08-2020 05:54:24

Kastamonu merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:05:33

Balıkesir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 13-08-2020 11:31:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir