Kategoriler
Genel

Bundan “kendi araştırmanızı yapın!” Dan çok yoruluyorum. Bir kaynak isterken.

Görünüşe göre birisi burada bir gerçeği veya istatistiği ifade ettiğinde ve ben “kendi araştırmanızı yapın!” Veya “kendi fikrinizi formüle edin, benim sözüme güvenmeyin!”

Katılıyorum, insanlar orada kendi araştırmalarını yapmalı, ancak bir gerçek veya istatistik belirtirseniz, sorulduğunda kaynağınızdan alıntı yapmalısınız. Bana bir fikir formüle etmek için eldeki belirli gerçek hakkında herhangi bir bilgi vermezseniz, kendi fikrimi formüle etmemi nasıl söyleyeceksiniz? Bir kaynak belirtmeniz ve bana bazı bilgiler vermeniz nedeniyle fikrimi formüle edemeyeceğim ne olacak? Bu hiç mantıklı değil .. Bu bir polis. Bunu söyleyerek tüm güvenilirliğinizi kaybedersiniz. Kimseden bana konuyla ilgili tüm bilgilerin bir denemesini yazmasını ve benim için tüm işleri yapmasını istemiyorum, belirtilen istatistik veya gerçeği desteklemek için basit bir bağlantı istiyorum, böylece tartışabiliriz ve ben de tahmin edin ne olabilir … Bir görüş FORMÜL EDİN.

Çoğu zaman belirtilen gerçekle aynı fikirde değilim, sadece merak ediyorum ve ilginç geldiği için okumak ya da izlemek istiyorum. Ben video için bir bağlantı isteyin çünkü ben zevk alacağım bir şey gibi geliyor ve tekrar “sadece arama yaparsanız video orada” ile tanıştım. Beni gerçekten hızlı bir şekilde bağlayamazsınız ve sorundan kurtaramazsınız, aynı videoda karşılaşma şansımın çok zayıf olması çok zayıf.

Bir kaynak belirtmek ne kadar zor oldu? Birisi bir kaynak istiyorsa ve bir kaynak sağlanamıyorsa, bunun yanlış bilgi olduğuna inanacağım çünkü gerçekte internetteki biraz yabancısın. Umarım herkes böyle düşünür, umarım herkes sadece duydukları veya okudukları her şeye inanmaz.

Ne de olsa bu bir komplo subaydı, birbirimizin gözlerini açmak ve tartışmak için elimizdeki tüm bilgileri paylaşmalıyız. Her şeyi birbirinden saklamamak, wtf hepsi bu kadar …

Bu alt bölümden gerçekten keyif alıyorum, buradaki topluluktan çok şey öğrendim ve bu alt bölüm daha önce hiç bilmediğim konularla ilgili gözlerimi açtı. Konuşmaya çalıştığımda ve bazen kapandığımda bazen cesaret kırılıyor …

“Bundan “kendi araştırmanızı yapın!” Dan çok yoruluyorum. Bir kaynak isterken.” için 10 yanıt

Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 27-07-2020 21:02:30

Trabzon merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 05-08-2020 04:25:51

Artvin merkezden ben ali. Mrb paylaşımın cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 20:41:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir