Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️

Bence Bill Gates bir zombi virüsü üzerinde çalışmalı. Bu virüs tamamen sıkıcıydı, fazladan insanı öldürmedi bile, kabaca diğer herhangi bir kötü griple aynı sayıda insan öldü. Ayrıca kilitli olmak ve yüz bezini giymeye zorlanmak oldukça hafiftir.

TPTB’nin çok daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum. Zombilerle ilgili tüm bu öngörücü programlamadan sonra bunu hak ettiğimizi düşünüyorum. 28 gün sonraki hızlı ürkütücü zombiler yerine yavaş, etrafta dolaşan zombilere oy veriyorum. Bu konuda yanımda kim var?

“Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️” üzerine 16 yorum

1. Mardin dan kimler var. Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ . selam arkadaşlar sayfa inan ki mükemmel, şukuladım , memo – 395

2. Bu konu : ” Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 327

3. Bu konu : ” Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 278

4. Bu konu : ” Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 282

5. Ardahan dan kimler var. Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ . Slm web sitesi inanki çok iyi, teraziye tıkladım , ziya – 465

6. Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 24-01-2021 23:51:16

7. Burdur dan kimler var. Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ . Selam herkese siten yeminle mükemmel, face de paylaştım , banu – 91

8. Bu konu : ” Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ ” çok güzel. Selam sayfa harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 152

9. Çankırı dan kimler var. Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 279

10. Antalya dan kimler var. Bundan sonra bir zombi virüsü yapabilir miyiz? (çok erken mi?) 🧟‍♀️ . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 446

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link