Kategoriler
Genel

Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum.

Plandemiden sonra ne olursa olsun korkunç olacak. Muhtemelen her yerde sivil hakların tamamen yok olmasına neden olacaktır. İnsanların söylediği her şey akla yatkındır ve daha da kötüleşir. HR 6666, Bill Gates, aşısı, hepsi beni korkutuyor. Hayatımdan korkuyor muyum? Henüz değil. Özgürlüklerimden korkar mıyım? Evet. İnanıyorum ki plandemiden kısa bir süre sonra hayatlarımız daha da kötüye gidecek. Genel olarak, gerçekten çok korkuyorum.

“Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum.” için 10 yanıt

Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-05-2020 03:46:35

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-05-2020 03:47:11

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 15-05-2020 05:37:07

Sivas merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-05-2020 02:44:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir