Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum.

Plandemiden sonra ne olursa olsun korkunç olacak. Muhtemelen her yerde sivil hakların tamamen yok olmasına neden olacaktır. İnsanların söylediği her şey akla yatkındır ve daha da kötüleşir. HR 6666, Bill Gates, aşısı, hepsi beni korkutuyor. Hayatımdan korkuyor muyum? Henüz değil. Özgürlüklerimden korkar mıyım? Evet. İnanıyorum ki plandemiden kısa bir süre sonra hayatlarımız daha da kötüye gidecek. Genel olarak, gerçekten çok korkuyorum.

“Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum.” üzerine 67 yorum

1. Mardin merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 15-05-2020 03:46:35

2. Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 15-05-2020 03:47:11

3. Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 15-05-2020 05:37:07

4. Sivas merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-05-2020 02:44:52

5. Sivas merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 10-06-2020 17:31:31

6. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2020 11:59:34

7. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 18-07-2020 04:53:21

8. Burdur merkezden ben banu. Merhaba sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 19-07-2020 18:26:46

9. Gaziantep merkezden ben banu. Selam sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 12:07:17

10. Afyon merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 16:56:04

11. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 27-09-2020 04:39:43

12. Kayseri merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 28-09-2020 14:41:45

13. Bilecik merkezden ben doruk. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım 30-09-2020 19:12:44

14. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:30:19

15. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 14:03:33

16. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-10-2020 06:42:15

17. Kocaeli dan kimler var. Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. . Selam herkese web siteniz harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 395

18. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , ali – 64

19. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 303

20. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle iyi, twitter da paylaştım , ali – 237

21. Edirne dan kimler var. Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. . selam arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler , gaye – 461

22. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, saolun , – 134

23. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Selam siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 172

24. Şanlıurfa dan kimler var. Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. . Merhabalar siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 165

25. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Slm web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Emine – 483

26. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Slm sayfa yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , emin – 162

27. Şanlıurfa dan kimler var. Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. . Mrb paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 350

28. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 249

29. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 372

30. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 465

31. Tunceli dan kimler var. Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. . Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 4

32. Bu konu : ” Bundan sonra ne olacağından gerçekten korkuyorum. Kendime “Bu çok saçma” diyemem çünkü olmadığını çok iyi biliyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 141

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link