YouTube, izlediğim videolarda Çince altyazıları etkinleştirmeye devam ediyor, onu İngilizce’ye değiştirsem veya kapatsam bile, sonraki video Çince’ye dönecek. Bu daha önce hiç olmadı .. Çinliler bize her şeye sızdıklarına dair bir sinyal mi gönderiyorlar? .. lmao jk ama merak edilen başka biri bunu alıyor mu?

Author

8 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Bunu alan başka kimse var mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım , Gürbüz – 324

3. Osmaniye merkezden ben ahmet. Slm sayfan harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 08-04-2021 12:15:17

4. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 10-04-2021 04:13:59

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Bunu alan başka kimse var mı? . Selam herkese sayfa vallaha iyi, şukuladım , ziya – 395

6. Bu konu : ” Bunu alan başka kimse var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 295

7. Bartın dan kimler var. Bunu alan başka kimse var mı? . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 183

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link