Kategoriler
Genel

bunu anladım

25 Mayıs – Polis, çileden çıkacak şekilde çirkin bir şekilde bilerek siyah bir adamı öldürdü

26 Mayıs – Siyah insanlar protesto etmeye başladı ve ücretli protestocular protestoları ayaklanmalara dönüştürmeye yardımcı oldu

27 Mayıs – Netflix, çocuklarla seks yapan zengin insanlar hakkında bir belgesel yayınladı

28 Mayıs – Hiç kimse tecavüz eden zengin insanlar hakkında konuşmuyor

Bu hikayenin en son haberlerde ne olduğunu hatırlıyor musunuz? Ne zaman intihar edildi?

Dikkatimizi bu çocuk tecavüzcülerden uzaklaştırmak için aynı hafta Amazon yağmur ormanlarının yarısını ateşe verdiler.

Gerçekten önemli olan tek hikaye, yaşlı zengin insanlar çocuklara tecavüz ediyor ve yüzlerce yıldır yapıyorlar ve insanlar ırk, din ve politika gibi şeyler üzerinde savaşmaya devam ettikleri sürece yapmaya devam edecekler.

… theinfinitelight tarafından gönderildi
[comments]

“bunu anladım” için 15 yanıt

İstanbul merkezden ben mehmet. Selamlar web siten gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 29-05-2020 00:29:43

Manisa merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 29-05-2020 01:40:46

Kırşehir merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-06-2020 13:37:44

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir