Biden’ın canlı basın toplantılarını izlerken tuhaf “kesmeler” ve aksaklıklar fark ettim. Neredeyse kelimeler anında düzenleniyor gibi görünüyor. Örneğin, bir konuşmasında kendisinden Başkan Yardımcısı olarak bahsettiğini duydum, bu yüzden kulaklarım dikildi, sadece akışın aksaması ve 2 saniye duraklaması ve devam etmesi için. Konuşmayı geri aldım ve o kısım artık orada bile değildi.

Diğer bir şey ise, neredeyse yüzünün sadece alt yarısı hareket ediyormuş gibi görünmesi; sadece ağız bölgesi ve yüzünün geri kalanı tüm zaman boyunca tamamen hareketsiz. Geçen gün yaptığı özellikle kötüydü. Bunu başka kimse fark etti mi? Sanki biri konuşma yaparken normalde göreceğiniz mikro ifadeleri veya herhangi bir animasyonu yokmuş gibi.

26 Comments

1. selamun aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Ağrı merkezden ben memo. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, twitter da paylaştım 25-08-2021 22:13:44

3. Slm siteniz harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Antalya merkezden ben emin. Selam herkese sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 02:58:14

5. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 11:10:17

6. Selamın aleyküm paylaşım gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. selamun aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

8. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 20

9. Tekirdağ merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 29-08-2021 14:54:33

10. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Selam siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 281

11. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım

12. Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 19:21:25

13. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım

14. elif yılmaz Reply

Bursa dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 447

15. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 181

16. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, sağolun , hatice – 499

17. Samsun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler 16-09-2021 06:11:42

18. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 294

19. Gaziantep dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . Merhabalar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 432

20. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . Selamlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 220

21. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun , – 68

22. Bu konu : ” Bunu başka kimse fark etti mi? ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 260

23. Malatya dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . merhaba arkadaşlar sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 278

24. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . selam arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 403

25. Giresun dan kimler var. Bunu başka kimse fark etti mi? . Selamlar siten valla güzel, twitter da paylaştım , ali – 264

Write A Comment