Ben de “özgürlük” kelimesini özel olarak mı kullandılar diye sordum, evet cevabını verdi.

Bu bir komplo mu? Çocukların ebeveynleri, diğer çocukları zorlamak ve ebeveynlerinin çocuklarının üzerinde deneyler yapmasına izin vermelerini sağlamak, böylece çocukları takılabiliyor.

“Onun seçimi”, dedim.

Ancak özgürlüğü, vasisi/ebeveyni olmayan kişiler tarafından başının üstüne asıldı. Bir avukatla konuşulması gerektiğini hissediyorum.

Author

120 Comments

1. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 1

2. Mardin merkezden ben ali. Merhaba paylaşım harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 02:15:32

3. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkatimi çekti, saolun , ali – 111

4. Kayseri merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 17-07-2021 02:16:15

5. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-07-2021 02:16:19

6. selamun aleyküm web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım

7. Yozgat dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Slm paylaşım vallaha dikkat çekici, şukuladım , gaye – 212

8. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

9. selamun aleyküm sayfa valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ziya – 300

11. Ordu dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, saolun , hatice – 265

12. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 328

13. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden çok güzel, şukuladım , memo – 439

14. Kahramanmaraş dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 375

15. Selam herkese siteniz gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım

16. Gürbüz Reply

Düzce dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selam herkese web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 173

17. Isparta merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, tebrikler 17-07-2021 02:29:10

18. Osmaniye merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 17-07-2021 02:30:15

19. Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, saolun 17-07-2021 02:32:41

20. Zonguldak merkezden ben ahmet. Slm bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 02:32:45

21. Gürbüz Reply

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, sağolun 17-07-2021 02:34:11

22. Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-07-2021 02:34:16

23. Gürbüz Reply

Selam web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

24. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-07-2021 02:41:08

25. Hakkari dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 67

26. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

27. Şırnak dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Slm siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , emin – 362

28. Rize merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, saolun 17-07-2021 02:54:19

29. Çankırı merkezden ben banu. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, teşekkürler 17-07-2021 02:58:17

30. Rize dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selam arkadaşlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 272

31. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 62

32. Manisa merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım 17-07-2021 03:00:07

33. Nevşehir merkezden ben ali. Slm web siten gerçekten çok iyi, şukuladım 17-07-2021 03:02:09

34. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

35. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

36. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım

37. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 17-07-2021 03:06:59

38. Konya merkezden ben doruk. Merhaba herkese web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-07-2021 03:11:05

39. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok güzel, teşekkürler , Hasan – 139

40. Aksaray merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 06:17:26

41. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hayran edici, sağolun , Hasan – 216

42. Bartın merkezden ben ali. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 17-07-2021 20:28:29

43. Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

44. Mardin dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 431

45. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 439

46. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , ali – 468

47. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 457

48. Osmaniye merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz iyi, sağolun 17-07-2021 22:37:19

49. Şırnak dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 248

50. Sivas dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Merhabalar bu web sitesi cidden güzel, sağolun , Hasan – 168

51. Gümüşhane merkezden ben doruk. Slm web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım 17-07-2021 22:51:00

52. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamlar sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 499

53. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , memo – 46

55. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 18-07-2021 19:12:04

56. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 65

57. Hatay merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2021 19:20:55

58. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha mükemmel, tebrikler , ali – 99

59. Düzce merkezden ben emin. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-07-2021 21:20:23

60. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten mükemmel, şukuladım , gaye – 489

61. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, tebrikler

62. Şırnak merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 18-07-2021 21:28:09

63. Edirne merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, şukuladım 18-07-2021 21:28:10

64. Kayseri dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selam web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , memo – 175

65. Elazığ dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 268

66. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım , ali – 412

67. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 427

68. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam herkese sayfanız harbiden hayran edici, sağolun , – 269

69. Gürbüz Reply

Adıyaman dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 248

70. Bingöl merkezden ben Hasan. Slm siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 19-07-2021 14:13:54

71. Rize dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selamun aleyküm web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , doruk – 187

72. Denizli dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Slm siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 194

73. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 366

74. Erzurum dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Merhabalar siten inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 302

75. Mrb paylaşımınız valla dikkatimi çekti, teşekkürler

76. Van merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 19-07-2021 15:59:31

77. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Hasan – 56

78. Çorum dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 149

79. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 144

80. Merhaba siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım

81. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ahmet – 80

82. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , emin – 435

83. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 460

84. Çankırı dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 360

85. Gürbüz Reply

Selam herkese siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

86. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Merhaba paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , Gürbüz – 340

87. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 455

88. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-07-2021 00:40:53

89. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha güzel, sağolun , gaye – 423

90. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Slm sayfa valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 238

91. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 472

92. Batman merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-07-2021 17:34:19

93. Gaziantep dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 105

94. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 448

95. Kayseri dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 412

96. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

97. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım

98. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , memo – 142

99. Karaman dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, sağolun , ali – 219

100. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 360

101. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , emin – 434

102. Gümüşhane dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 179

103. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 69

104. Bingöl merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 04-08-2021 05:31:36

105. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

106. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki güzel, şukuladım

107. Gaziantep dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 496

108. Bu konu : ” Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 126

109. Aydın merkezden ben ali. Selam herkese siteniz cidden dikkat çekici, face de paylaştım 25-08-2021 14:33:02

110. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler

111. Antalya dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 313

112. Kırıkkale dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Slm paylaşım süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 35

113. Zonguldak dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 17

114. Merhaba paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

115. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Bunu başka nerede paylaşacağımı bilmiyorum ve muhtemelen yine de kaybolacak. yeğenlerimde . Merhaba herkese siten valla dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 468

116. Aydın merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın süper ötesi iyi, teşekkürler 08-09-2021 01:11:06

Write A Comment