r / trashy geçen hafta 80k + upvotes ulaşan bir gamalı haç ile koz / pence işareti tutan adam hakkında iplik vardı. Bernie gömleği giyen bir kışkırtıcı olduğu tespit edildiğinde, resimlerini alt bölüme gönderdim. Yayımım 2 dakika içinde silindi.

Neredeyse 100 bin insanın engelini kaldırmak istememle ilgili nedenlerimi açıkladığım modlarla ileri geri gittim. Etkileşimimin ekran görüntüleri var, ancak tekrar fotoğraf yükleyemiyorum.

Modlar öznenin etrafında dans ettiler ve nihayetinde politik bir yanlılıkla politik olmayan bir alt yönettiklerini itiraf ettiler, çünkü ben “Tabii ki bu altlığı bir yanlılıkla yürütüyoruz. Bu bizim altımız, sizin değil.”

Bana fotoğraf yükleyemediğimi söyleyen bir mesaj almadım, ancak o günden beri site onları yüklemeyi bile denemiyor. Yaklaşık 3 saniye düşünüyor ve ardından yükleyemediğini söylüyor.

Dünyamın her yönünün ideologlar tarafından yönetilmesinden bıktım. Sanat, video oyunları, yemek pişirme, şiir, müzikten hoşlanırım. Bunların TÜMÜ tehlikeye atıldı ve etkili bir şekilde ekokara dönüştü.

Oluşturduğum hiçbir şey bana ve kişisel görüşlerime bağlı olabilir, çünkü onlardan biri değilim, bu yüzden hoş görülmeyecek. Sadece iţlerin normale dönmesini istiyorum.

Author

115 Comments

1. Yozgat merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-04-2020 04:16:11

2. Trabzon merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz valla iyi, teraziye tıkladım 27-04-2020 05:43:42

3. Niğde merkezden ben ahmet. Selamlar bu web sitesi inanki hoşuma gitti, tebrikler 30-04-2020 13:37:32

4. Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım

5. Kırıkkale merkezden ben doruk. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 06-05-2020 13:02:08

6. Merhabalar siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

7. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-05-2020 03:48:06

8. Selam herkese web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Bayburt merkezden ben doruk. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun 13-05-2020 09:51:23

10. Merhaba web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. Adana merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:28:03

12. Elazığ merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 11:28:08

13. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun 14-05-2020 11:28:15

14. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, şukuladım

15. Hakkari merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa cidden iyi, saolun 14-05-2020 11:28:25

16. Zonguldak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 11:28:30

17. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

18. Artvin merkezden ben mehmet. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 14-05-2020 11:28:45

19. Giresun merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-05-2020 07:36:39

20. Samsun merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 22-05-2020 03:39:25

21. elif yılmaz Reply

Sakarya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 18:57:41

22. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 24-05-2020 17:51:44

23. elif yılmaz Reply

Selam sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

24. Amasya merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım 07-06-2020 03:25:11

25. Samsun merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 22:04:45

26. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten valla güzel, twitter da paylaştım

27. selam arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım

28. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler

29. Niğde merkezden ben doruk. Mrb web siteniz harbiden çok güzel, sağolun 07-07-2020 14:33:38

30. Slm web siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım

31. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-07-2020 08:58:36

32. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-07-2020 15:18:04

33. selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkat çekici, tebrikler

34. Ağrı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 31-07-2020 16:38:06

35. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım

36. Erzurum merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa harbiden iyi, tebrikler 06-08-2020 23:07:33

37. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 09-08-2020 12:23:15

38. Selam herkese sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

39. Iğdır merkezden ben gaye. Mrb siten vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2020 02:42:39

40. Nevşehir merkezden ben banu. Merhaba paylaşım süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 14-08-2020 07:43:10

41. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 18-08-2020 08:40:55

42. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım

43. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 24-08-2020 15:38:11

45. Erzurum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-08-2020 23:51:50

46. Nevşehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler 26-08-2020 20:11:37

47. Adana merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 10:29:50

48. Karaman merkezden ben ziya. Mrb siten harbiden iyi, twitter da paylaştım 09-09-2020 13:37:33

49. Kayseri merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-09-2020 22:54:45

50. Gürbüz Reply

Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 16:20:02

51. elif yılmaz Reply

Merhabalar web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

52. Selamlar siteniz vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

53. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, saolun 22-09-2020 21:03:31

54. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

55. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

56. Batman dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , hatice – 179

57. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Selam siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 360

58. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 189

59. Erzincan merkezden ben hatice. Selamlar sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım 03-12-2020 00:06:05

60. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:25:21

61. Sakarya dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Merhaba herkese siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 59

62. Kırklareli dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Selam siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , hatice – 473

63. Konya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanki çok güzel, saolun 21-12-2020 14:26:58

64. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 122

65. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 230

66. Burdur merkezden ben hatice. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-12-2020 19:56:46

67. Rize merkezden ben emin. Slm paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 29-12-2020 16:14:02

68. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

69. Samsun merkezden ben Emine. Slm web siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 02:48:02

70. Bitlis dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Selam sayfa cidden hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 159

71. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım

72. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 12-01-2021 01:46:28

73. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 335

74. Bolu merkezden ben ahmet. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, saolun 19-01-2021 18:48:57

75. Kars dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 18

76. Bingöl dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Selamın aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 69

77. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 57

78. Slm paylaşımınız yeminle çok iyi, face de paylaştım

79. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 476

80. Adana merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun 16-02-2021 05:21:59

81. Isparta merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-02-2021 10:50:32

82. Aydın dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . selam arkadaşlar sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , ahmet – 226

83. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten iyi, face de paylaştım , banu – 171

84. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . Slm web siteniz vallaha çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 104

85. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selam herkese siten vallaha güzel, tebrikler 21-03-2021 23:48:52

86. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

87. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

88. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden çok iyi, saolun

89. Kastamonu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler 11-04-2021 22:05:05

90. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

91. Erzurum merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 14-04-2021 20:45:03

92. selamun aleyküm siten inanılmaz mükemmel, tebrikler

93. Iğdır dan kimler var. Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. . selam arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 415

94. İstanbul merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi gerçekten güzel, saolun 15-05-2021 16:59:56

95. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 487

96. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

97. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

98. Çorum merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 04-06-2021 15:39:53

99. Bu konu : ” Bunu başka nerede yayınlayacağınızdan emin değilsiniz, sadece sizi bilgilendirmek istediniz, uyarı veya neden olmadan alınan reddit’e fotoğraf yükleme olanağınız olabilir. Kalıcı olup olmadığından emin değilim, ancak artık fotoğraf yayınları oluşturamıyorum veya HERHANGİ BİR alt kategoriye fotoğraf yükleyemiyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 58

100. Slm paylaşım cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

101. Uşak merkezden ben memo. Mrb sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun 17-06-2021 19:16:06

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link