Dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin ve güvenilir “sağlık görevlilerinin” bu salgını ele alma şekli kesinlikle korkunç. Nasıl bu kadar asil bir şekilde batırıp bu kadar kötüye gitmesine izin verebilirler? Neredeyse bunu kasıtlı olarak daha da kötüleştiriyorlarmış gibi hissediyorlar, böylece halk o kadar korkacak ki, pandeminin sona ermesi için Büyük Sıfırlamayı memnuniyetle karşılayacaklar. Halk sağlığı adına herkesin kitlesel gözetim altında tutulması, aşılanması ve hayatımızın hemen her yönünü kontrol etmek için artık bir bahaneleri var. Herkesi, çoğu insanın hayatta kalabileceği bir virüsten bu kadar korkuturken, insanlar bunlara nasıl hayır diyebilir?

Gönderen … mizbehaving78
[comments]

Author

20 Comments

1. Sinop merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım 02-02-2021 22:19:11

2. Kilis merkezden ben ali. Mrb sayfan cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-02-2021 23:24:06

3. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, tebrikler 02-02-2021 23:47:33

4. Şırnak dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sağolun , memo – 163

5. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

6. selam arkadaşlar siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler

8. Gürbüz Reply

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 15-02-2021 06:49:01

9. Burdur dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . Mrb sayfan inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 224

10. Selam herkese siten harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 425

12. Selam web siteniz ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Gaziantep dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 500

14. Adana dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . Merhabalar siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 416

15. Kayseri dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 239

16. Mrb siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. İzmir dan kimler var. Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … . Mrb paylaşım inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 45

18. Bu konu : ” Bunu başka nereye koyacağımı bilmiyorum … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , banu – 459

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link