bunu beğendim

Koronavirüsün 2019’un ortalarından beri yayıldığını gösteren daha fazla bilimsel araştırma ortaya çıkıyor.

Sanırım geçen yılın Ekim ayında Koronavirüs kaptım. Bir Packers maçı için Wisconsin’e gittikten iki haftadan az bir süre sonra gizemli bir solunum hastalığı geliştirdim. Kocam sonunda nefes alamadığım için beni doktora gitmeye ikna etti (doktordan nefret ediyorum). O kadar kötüydü ki, göğsümde bir fil oturuyormuş gibi bir sütyen ya da dar bir gömlek giyemedim. Arabamdan ofise kısa bir yürüyüşte neredeyse çöküyordum.

Beni hemen geri aldılar, beni Albuterol ile bir CPAP’a bağladılar, böylece sonunda nefes alabildim ve düşünebildikleri her şeyi test edebildim. Zatürre olmadığımdan emin olmak için göğüs röntgeni çektiler. Birkaç saat sonra, gerçek bir cevap olmadan ve bir Z-PAC, daha fazla Albuterol ve bir steroid inhaler için bir reçete olmadan eve gönderildim. Yaklaşık iki hafta sonra iyileştim.

Pek çok doktorun tam olarak açıklanamadığını söylediği 2019 yaz sonunda / sonbaharında ortaya çıkan gizemli “vaping” hastalıkları ve ölümleri, o yılın Ağustos ayında seyahat ettiğim Ortabatı bölgesinde başladı. Amerikalıların, bir ölümün elektronik sigarayla bağlantılı hale gelmesinden önce 10 yıldır sigara içiyor olması ve ardından bu ilk gizemli ölümün ardından birkaç hafta içinde başkalarının fışkırması garipti. Tüm bunlar başladığından beri daha fazla “vaping” ölümü duymadım. Gerçekten canlarını alan elektronik sigara mıydı? Yoksa elektronik sigara içimleri aynı şeyi yapan gizemli bir hastalığa katkıda bulunan bir faktör müydü?

Tayvanlı doktor, Ağustos 2019’da ABD’nin akciğer pnömonisi veya benzeri bir telaş yaşadığını, Amerikalıların e-sigaralardan ‘vaping’ yapmakla suçladığını, ancak bilim adamına göre semptomların ve koşulların açıklanamayacağını belirtti. e-sigaralarla. ABD yetkililerine, bu ölümlerin muhtemelen koronavirüs nedeniyle olduğundan şüphelendiğini yazdığını söyledi. Uyarılarının dikkate alınmadığını iddia ediyor.

Bundan hemen önce, CDC, ABD Ordusu’nun Maryland, Fort Detrick’teki ana biyo-laboratuvarını, patojen sızıntılarına karşı önlemlerin olmaması nedeniyle tamamen kapattı ve orduya tam bir “durdurma ve vazgeçme” emri verdi. Bu olaydan hemen sonra ‘e-sigara’ salgını ortaya çıktı. “

Biliyorum, komplo teorileri çoktur. Virüsün ille de buradan kaynaklandığını düşünmesem de, hepimizin düşündüğümüzden çok daha uzun süredir burada olduğuna inanıyorum.

Peki, düşüncelerin neler? 2019’da koronavirüs geçirdiğinizi düşünüyor musunuz?

https://bgr.com/2020/11/16/coronavirus-number-pandemic-started-earlier-than-we-thought/

“bunu beğendim” üzerine 20 yorum

1. Çanakkale merkezden ben hatice. Selam web siteniz harbiden iyi, twitter da paylaştım 02-12-2020 21:57:16

2. Bingöl dan kimler var. bunu beğendim . Selam herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 89

3. Mardin dan kimler var. bunu beğendim . Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 495

4. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 272

5. Eskişehir dan kimler var. bunu beğendim . selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 53

6. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 218

7. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, teşekkürler 18-12-2020 21:31:18

8. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 139

9. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 262

10. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , – 140

11. Mersin merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 16:40:56

12. Tunceli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-01-2021 03:11:09

13. Bu konu : ” bunu beğendim ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 365

14. Erzincan dan kimler var. bunu beğendim . Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 432

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link