Kategoriler
Genel

Bunu beğenebilirsiniz.

Çoğu insanın egosu üzerlerinde yaygınlaşıyor ve bireyin var olduğunu bile bilmediği ölçüde ışığı örtüyor. İnsanlar bunu tanıdığında, ilk tepkileri genellikle egodan kurtulmaya çalışmaktır. Egodan kurtulmak, düzgün yapılırsa omuzlarından muazzam bir ağırlık olabilir, ancak ben size egonun şimdi her zamankinden daha fazla ihtiyacımız olan bir şey olduğunu söylemek için buradayım.

Kulakları arasında boş alandan daha fazlasına sahip olan çoğu insan, dünyanın sahip oldukları her ons enerjiden kurumaya ortak insanları emmekten başka bir şey istemeyen suçlular tarafından yönetildiğini görebilir. Kendilerini tanrısallığa yükseltmek ve dünyevi gemilerini terk ettikten sonra kendileri için geldiklerini bildikleri karmik yıkama döngüsünden kaçınmak için boşuna çabalarlar. Asla evrenin dengesinden kaçamazlar.

Sevdiklerimizi ve yaşam alanımızı korumak doğal insanlar olarak bizim görevimizdir ve perişan bir şekilde başarısız oluyoruz. Bu başarısızlığın nedenlerinden birinin ego eksikliği olduğunu öneriyorum. En iyi ve en parlaklarımızın birçoğu, hindu ve budist ustalarının sözlerini samimiyetle aldılar, ayrıca yapmalıdırlar. Samsara'dan kaçmak için hayat hedeflerini yaptılar. Kozmosa erime yolunu seçtiler, bu yüzden bu aleme tekrar enkarne olmaları gerekmiyor.

Bu, yürümek için iyi bir yoldur, ancak daha büyük ve daha büyük kölelik sistemlerine enkarne olmaya devam etmek için geride kalanları dikkate almaz. Kendi annemi ve bu gezegenden ayrılmak için gereken dersleri öğrenip öğrenemeyeceğini düşünüyorum. Buradaki çoğu insan bu alemden ayrılmak için gereken notu vermeyecek gibi görünüyor.

Çok medeniyetin bir dönüm noktasındayız. Teknoloji benzeri görülmemiş bir hızda ilerliyor, itlaf çabalarına rağmen nüfus patlıyor ve gezegenimiz inatçı çöp ve zehirli atıklarla dolu. Her şey devam ederken, tehlike daha fazla sayı için daha büyüktür, ancak herkes için potansiyel de çok daha büyüktür.

Ego, sahibinin insanlara bir direniş mesajı iletmesine izin verir. Ego, wielder'ın diğerini ayrı olarak görmesine izin verir ve bazıları bunun bir erdem olmadığını söylese de, katılmıyorum. Birisi ailemi öldürmeye çalışıyorsa, onları ayrı olarak görmeyi tercih ederim.

Her gün totaliter bir rejime yaklaşıyoruz. Daha önce referans verilen vampir sınıfı, bu dünyadan vazgeçmek ve bedenlerini geride bırakmak için elimizden gelenin en iyisini ve en parlakını yapmaktan başka bir şey istemez. Ayrılık içinde birlikte durmamız gerektiğini söylüyorum. “Liderler” in bizim için konuşmadığını ve yasalarının bizi bağlamadığını söylemeliyiz.

İçimizdeki ilahi egoyu uyandırmazsak, ego bize ana toprak tarafından bahşedildi, o zaman gerçek insanlık zaman içinde bir sıçrama olacak, orwellian sisteminin beyin yıkama seyrinde her gün daha yakın ve daha yakın süren bir ders olacak . Kabuğumuzu kuru olarak emecek ve sonsuz bir yaşam olduğunu düşündükleri için onları atacaklar.

Bu, bağlanabileceğimiz başka bir fikir, bu yüzden zihninizi geliştirmek için büyük önem taşıyor. Zihniniz dünyadaki en değerli gayrimenkul. Bu dirençte etkili olmanın tek yolu, sizi etkili kılacak tohumları yetiştirmektir.

İlham aldım.

“Bunu beğenebilirsiniz.” için 54 yanıt

Bursa merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 22-02-2020 23:22:04

Sakarya merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 22-02-2020 23:24:02

Çankırı merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-02-2020 00:44:52

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha çok iyi, facebookta paylaştım 28-02-2020 15:48:54

Bitlis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun 01-03-2020 19:49:19

Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 04-03-2020 09:54:56

Siirt merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 20-03-2020 21:54:48

Karaman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten valla iyi, facebookta paylaştım 23-03-2020 18:47:37

Bayburt merkezden ben Emine. Selam sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 31-03-2020 23:29:46

Aydın merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 06-04-2020 16:15:44

Şanlıurfa merkezden ben banu. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-04-2020 15:17:18

Şanlıurfa merkezden ben mehmet. Selamlar siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 10-04-2020 21:37:49

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Slm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 19-04-2020 13:53:16

Tokat merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 24-04-2020 14:35:46

Tekirdağ merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-04-2020 14:47:17

Ordu merkezden ben mehmet. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 02-05-2020 19:40:02

Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2020 20:51:52

Yozgat merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 12-05-2020 02:27:49

Afyon merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 03-06-2020 14:58:48

Niğde merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-06-2020 02:37:13

Elazığ merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler 28-06-2020 22:19:29

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-07-2020 17:26:48

İstanbul merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-07-2020 16:30:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir